Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange-Poznań


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Światłowód Orange-Poznań

Bo w Orange jest najtrudniej uzyskać jakąkolwiek informację. Nawet tak prostą, jak odpowiedź na pytanie, czy dotarło do nich Twoje zapytanie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód Orange-Poznań

@Werbelo1 zgłoś chęć podłączenia do INEI, pisałeś wcześniej że przy płocie jest pomarańczowa taśma, co mogłoby wskazywać na zakopany zapas kabla i pozostaje tylko kwestia podciągnięcia pod Twój dom.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 19
  • 0

Światłowód Orange-Poznań

Dzięki za pomoc. Zadzwoniłem do Inea, powiedzieli, że nie ma problemu z podłączeniem światłowodu w ich sieci.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Światłowód Orange-Poznań

@Werbelo1Czyli jak sam widzisz wystarczyło zapytać odpowiednią instancję 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Światłowód Orange-Poznań

@Werbelo1 i tu widzę pewna niezgodność. Skoro beneficjentem jest INEA to przecież obowiązuje ( tak jak Orange) miesiąc po ukończeniu inwestycji czas składania oferty przez innych operatorów. Nasz postodawca ma więc szansę przed przyjęciem oferty INEI zapoznać się i wziąć ofertę Orange i dlatego mógł pisać i na tym forum. To, czy weźmie czy nie nie jest ważne..kwestia prawidłowo zaznaczonej odpowiedzi. Uważam, że skoro to działa tak, gdy beneficjentem jest Orange, dlaczego ma działać inaczej, gdy beneficjentem jest INEA???? 

W końcu to POPC , a nie inwestycja własna INEI


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Światłowód Orange-Poznań

a czyż ten miesiąc nie upłynął już dawno?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód Orange-Poznań


@Werbelo1napisał(-a)

Dzięki za pomoc. Zadzwoniłem do Inea, powiedzieli, że nie ma problemu z podłączeniem światłowodu w ich sieci.


No i gitara.

 

____________

* Wpis poddano edycji - Wiktor


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 19
  • 0

Światłowód Orange-Poznań

Dodam jeszcze: Orange mi w końcu odpisało w SMS, że nie mają możliwości podłączenia światłowodu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód Orange-Poznań


@slav72napisał(-a)

@Werbelo1 zgłoś chęć podłączenia do INEI, pisałeś wcześniej że przy płocie jest pomarańczowa taśma, co mogłoby wskazywać na zakopany zapas kabla i pozostaje tylko kwestia podciągnięcia pod Twój dom.


@Werbelo1  ale INEA  Cię podłączyła/podłączy ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 19
  • 0

Światłowód Orange-Poznań

  Tak Inea mnie podłączy bez problemu. Czekam tylko, aż umowa z Orange się skończy, żeby nie płacić za dwa internety.