Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Nexera - kiedy będę mógł korzystać z usług Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Światłowód Nexera - kiedy będę mógł korzystać z usług Orange?

Temat przeniesiony z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

 

Witam. Chciałbym uzyskać informację kiedy Orange udostępni usługi na swiatlowodzie firmy nexera w lokalizacji Bogumiłowice gmina Sulmierzyce, woj. łódzkie. Kable montowali latem ubiegłego roku. W pobliskim salonie Orange nic na ten temat nie wiedzą. Są jakies planowane daty uruchomienia uslugi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Światłowód Nexera - kiedy będę mógł korzystać z usług Orange?

Wejdź na stronę Nexery, sciagnij sobie liste puntkw adresowych ktore juz podłączyli. W zeszłym roku sprawdzałem część adresów, pojawiają się na mapie zasiegu Orange oraz wyszukiwarka pozwala znaleźć adres do usługi swiatlowodu, predkosc gigabitowa nie jest dostepna, tylko 300 oraz 600 mega pewnie przez upload, Nexera udostepnia 100mbs w górę niezaleznie od taryfy, Orange w ofercie gigabitowej ma 300 mega. Cena jak dla domkow, dodatkowe +15 złotych miesiecznie. Z jakoscia sie nie wypowiem, sam czekam az Nexera zacznie u mnie dzialac, juz podpieli czesc gmin w moim wojewodztwie, w mojej okolicy maja podobno dzialac blizej konca roku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Światłowód Nexera

@speede19 trzeba zadzwonić do Nexera i dopytać o terminy zakończenia prac. Oddanie inwestycji dopiero pozwoli na uruchomienie usłui internetu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18197
  • 51978
  • 699

Światłowód Nexera

@speede19 w sprawie światłowodu i zakończenia inwestycji proponuję skontaktować się e-mailem: 

Nie znalazłem kontaktu telefonicznego. 

https://www.nexera.pl/kontakt/

http://www.gladmar-investments.pl/

 

W załączniku adresy uwzględnione w projekcie POPC dla Twojej miejscowości.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Światłowód Nexera

@speede19  witaj musisz kontaktować się z firmą nexera . w linku  masz kontakty https://www.nexera.pl/kontakt/
A czy tam Orange ma z nimi umowę to druga sprawa najlepiej zapytać na czacie Orange lub pod nr 510100100 lub czy planują taką współprace .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Światłowód Nexera

Masz już przyłącze u siebie w domu?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Światłowód Nexera

Narazie do domow nic nie podłączali. Na słupie wiszą koleczka z kabla około pół roku. Jutro zadzwonię do nich i się dowiem


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Światłowód Nexera

@speede19  i tak najlepiej 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Światłowód Nexera - kiedy będę mógł korzystać z usług Orange?

A tak z czystej ciekawości spytam czy już gdzieś ktos korzysta z internetu orange na kablach nexery? Jak ze stabilnością i jakością usługi ? Można będzie uzyskać 1gb/s?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Światłowód Nexera - kiedy będę mógł korzystać z usług Orange?

Wejdź na stronę Nexery, sciagnij sobie liste puntkw adresowych ktore juz podłączyli. W zeszłym roku sprawdzałem część adresów, pojawiają się na mapie zasiegu Orange oraz wyszukiwarka pozwala znaleźć adres do usługi swiatlowodu, predkosc gigabitowa nie jest dostepna, tylko 300 oraz 600 mega pewnie przez upload, Nexera udostepnia 100mbs w górę niezaleznie od taryfy, Orange w ofercie gigabitowej ma 300 mega. Cena jak dla domkow, dodatkowe +15 złotych miesiecznie. Z jakoscia sie nie wypowiem, sam czekam az Nexera zacznie u mnie dzialac, juz podpieli czesc gmin w moim wojewodztwie, w mojej okolicy maja podobno dzialac blizej konca roku.