Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód MoCa

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Światłowód MoCa

Zaskoczyłeś mnie tym, że max prędkość to 300Mbps. Nim się zdecydowałem na ten standard MoCa poczytałem właśnie czy nie będzie jakiejś ogromnej straty w prędkości. Ale gdy na Wikipedii znalazłem, że wszystko zależy od wersji tego standardu (100, 175, 500, 1000 lub nawet 2500Mbps) to byłem przekonany, że Orange montuje to tak aby te 500-600Mbps było.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Światłowód MoCa

MoCa wlasciwie sie nie proponuje i to partner techniczny decyduje czy uzyc tej technologii. u mnie np ani jednej sztuki w tej technologii PT nie zainstalowal ale w wawie juz tak. nawet jezeli zamowisz 600Mbps i bedzie MoCa to PT zaproponuje opcje 300Mbps. oczywiscie nie musisz sie zgadzac ale wtedy wogole nie podlaczy ;). tu rozchodzi sie wlasciwie o sprzet a pewnie w drugiej kolejnosci o parametry techniczne uslugi


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

Światłowód MoCa

@rotel89

W temacie padło wiele ciekawych wypowiedzi. Jeśli uważasz, że któraś z nich zasłużyła na wyróżnienie, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.