Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...

@marder Jestem bardzo ciekaw czy to zadziała. Szybciej niż na dokumentach znajdziesz telefon w kontaktach Spółdzielni. Zawsze możesz sprawdzić na klatce schodowej w bloku w którym jest FTTH czy nie ma ulotek handlowca Orange i jego pociągnąć za język


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...

Kontakty są na umowie jak i piśmie przewodnim od Orange. Jest tam podana osoba z imienia i nazwiska oraz telefon i email. Ktoś z pracowników Spółdzielni też powinien mieć ten kontakt zapisany. Handlowcy pomogą Ci jeśli inwestycja jest oficjalnie odebrana, zakończona i przekazana do Detalu. Jeśli jednak sprawa wciąż jest w "realizacji" to od nich niczego się nie dowiesz. Jedyne osoby które mogą pomóc to ludzie z Inwestycji a do nich oficjalnie nie ma dojścia, tylko przez negocjatora który podpisywał Umowę. Jeśli prace skończono kilka miesięcy temu i wszystkie bloki są oddane a tylko ten jeden nie to znaczy że był jakiś problem natury technicznej albo prawnej.   


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 21
  • 0

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...

Niestety dojście do wspólnoty jest także utrudnione...

Inaczej - w jaki sposób i w jakiej formie mogę jeszcze "męczyć" Orange ? Oprócz reklamacji...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...

@nikaLFC Myślę, że warto poprzez handlowca dotrzeć do osoby, która zna terminy oddania do użytku inwestycji w Twojej lokalizacji. handlowcom najbardziej zależy na pozyskaniu klientów i maja własne kanały informacyjne. Przy odrobinie szczęścia ci się uda, czego życzę na maxa


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...

@nikaLFC  ale co chcesz reklamowac?
ze orange nie uruchomil sieci w tym budynku? 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłówód od 2 miesięcy w bloku, a konkretów brak...


@nikaLFCnapisał(-a)

Niestety dojście do wspólnoty jest także utrudnione...

Inaczej - w jaki sposób i w jakiej formie mogę jeszcze "męczyć" Orange ? Oprócz reklamacji...


Jak utrudniony ? Mieszkasz w bloku i nie możesz pogadać z sąsiadem co jest w zarządzie Wspólnoty, albo podejść do siedziby Zarządcy ? Wcale bym się nie zdziwił jak Zarządca sam będzie wiedział dlaczego sprawa stanęła w miejscu.