Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Witam.

Mam pytanie czy przedłużając umowę na światłowód można uzyskać jakiś rabat, czy ceny są takie same jak dla nowych klientów ?

 

_____________

* Przeniesione z działu Internet domowy – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

 Umowa przedłużona online przez MO, było 100 Mb/s za 69,99 zł i FB 3.0, jest 600 Mb/s za 64,99 zł i FB 6, więc i prędkość większa i rabacik, czekam tylko na kuriera.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

40 ODPOW. 40

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy światłowód

@slav72 kazda taka sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Skantaktuj sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt

i spróbuj cos wynegocjowac z konsultantem. 😜 Ewentualnie po zalogowaniu do Moj Orange sprawdz czy nie masz jakiejs oferty przedluzenia. 

🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

przedłużenie umowy światłowód

@slav72 ostatnio trudno od Orange zdobyć rabaty za przedłużenie umowy. Może Tobie się uda, warto sprawdzić.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Pytam na forum, gdyż opcja przedłużenia na Mój Orange jest w tej samej cenie jak dla nowych, to samo jak wydzwaniają konsultanci przedstawiają oferty bez upustów lub bonusów. Dwa lata temu jak przedłużałem to dali rok za pół ceny i rok w standardowej cenie a teraz nic, traktują stałego jak nowego😡


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

przedłużenie umowy światłowód

@slav72 to prawda, że kiedyś dało się jakiś bonus za przedłużenie umowy zyskać. Obecnie stały klient jest tak samo traktowany jak nowy i trudno jakiekolwiek rabaty uzyskać. Taka sytuacja trwa już od jakiegoś czasu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Dzięki za odpowiedzi, swoją drogą nie bardzo rozumiem postawę Orange w stosunku do stałych klientów. Mam usługi na umowę u innych ( komórki, telewizja) i tam przy każdym przedłużaniu usług bez żadnego problemu uzyskuję rabaty.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

przedłużenie umowy światłowód

@slav72 taką decyzja Orange. Chcesz, to podpisujesz umowę, nie chcesz, nie podpisujesz. Ja zrezygnowałem, bo mi podwyższyli abonament jak chciałem przedłużyć.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

przedłużenie umowy światłowód

Ja niestety będę musiał przedłużyć na warunkach Orange, internet jest mi niezbędny, a wyboru innego operatora światłowodu brak.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy światłowód

Ten problem dotyczy nie tylko Orange. U innych jest podobnie. Dla nowych klientow ceny i warunki umowy sa duzo bardziej korzystne niz dla obecnych abonentow. Taka nowa swiecka tradycja😁