Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oferta na telefon stacjonarny i internet


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

oferta na telefon stacjonarny i internet

Witam, 

 

Za 2 miesiące kończy mi się umowa na telefon i internet u obecnego operatora i nie planuje zostać u niego, ponieważ max internet jaki jest w stanie dostarczyć do mojego domu to 4mb. Natomiast Orange z tego co się orientowałem w mojej okolicy oferuje 80mb, w dodatku cały czas w okolicy jest zakładany światłowód. 

W każdym razie chciałem się zapoznać z ofertą Orange, ale interesuje mnie tylko Internet stacjonarny i do tego telefon stacjonarny, bez telewizji oraz abonamentu komórkowego. Nie mogę się połapać w gąszczu pakietów, które oferują znacznie więcej usług, niż ja potrzebuję. Czy ktoś może mi polecić, jakim pakietem/usługą się zainteresować, aby zawierała tylko internet i telefon stacjonarny, ew jaki pakiet wybrać przy moich potrzebach ? 

 

 

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

oferta na telefon stacjonarny i internet

Może coś takiego Orange Love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta na telefon stacjonarny i internet

A ile potrzebujesz minut na stacjonarnym? Jakiś nolimit czy minimum?

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

oferta na telefon stacjonarny i internet

Jeśli nie chcesz Orange Love, to jest oferta Internet z telefonem (tzw 2P). W skład wchodzi Neostrada i Neofon (telefon VOIP) w planie Nielimitowanym:
- nieograniczona liczba połączeń do sieci stacjonarnych lub komórkowych w Polsce oraz do numerów 39x.

- międzynarodowe do sieci stacjonarnych (strefa I) lub komórkowych (dot. USA i Kanady)

 

Cenowo wygląda to następująco:
xDSL (10,20,80) - 79,14 zł ( w tym utrzymanie łącza 29,24)

FTTH 100Mbs - 79,00 zł
FTTH 300Mbs - 89,00 zł
FTTH 1Gbs - 119,00 zł

 

Niestety ta oferta nie jest dostępna przez www, tylko w salonie, lub przez telefon


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta na telefon stacjonarny i internet

A można przenieść numer fo innej sieci do 2P? Nie. Więc trzeba wybrać coś z oferty analogowej.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

oferta na telefon stacjonarny i internet

A co za problem przejść do analoga i zaraz potem do Voip ? A\

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta na telefon stacjonarny i internet

Aktywacja i jakiś abonament za analog? wyjdzie z 50 zł. To sporo wg mnie. Poza tym w niektórych lokalizacjach można mieć tylko "wirtualny" analog więc płaci się za nic.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

oferta na telefon stacjonarny i internet

dzięki za pomoc,

 

aktualnie płacę 50 zł za nielimitowany stacjonarny w technologii VoIP i internet 4mb, więc fajnie by było gdyby rozmowy ze stacjonarnego dalej był no-limit 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oferta na telefon stacjonarny i internet

To oferta od @zbignieww będzie najkorzystniejsza. Jednak jeśli obecny numer jest voipem i chcesz go przenieść do Orange, to jest to możliwe w salonach firmowych (i niektórych partnerskich ale rzadko).