Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie umowy.

Z cennikami bywa różnie. Ostatnie lata na święta to zestawy po 2 urządzenia królują. Jeśli to chcesz to warto czekać. W niektórych miastach w niedziele handlowe też są czynne salony.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zakończenie umowy.

@Grzesiek81 jak pójdziesz 24 listopada to tez dobrze, nie ma nigdy za późno aby przejść do love

Wydaje mi się ze na przełomie listopad/grudzień coś się pewnie pojawi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zakończenie umowy.

Love wejdzie w życie następnego dnia po podpisaniu umowy. Do Love skieruj numer który potrzebuje mniej internetu bo będzie miał 5 GB drugi numer z racji przedłużenia dostanie 10GB. Jeżeli będziesz przedluzal numer główny wejdzie w życie z nowym okresem rozliczeniowym, jeśli dodatkowy to następnego dnia. Wszystko zależy który numer idzie do Love.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

Bo chce przejść do love ja żona i syn .to czyli syn dostanie 5 gigs,ja 10 giga a żona ile?? Bo jeszcze może zrobić tak że syna dam do love pierwszego.a ja z żoną przejedziemy po świętach w grudniu


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zakończenie umowy.

jezeli abonament standardowy to 5 a jak optymalny to 10. czyli odpowiednia abo za 19,99zł albo za 29,99złpo rabatach. sam zdecyduj.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zakończenie umowy.

Rozumiem że trzeci numer to nowy ?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

Syn ma normalny numer na kartę czyli zasila sobię doładowanie dowolna kwota i tak właśnie chce syna numer wzionsc do love a mnie i żonę jako dodatkowy albo wybierzemy plan Standardowy lub optymalny.i to będzie dobre jeszcze muszę przeliczyć ile potrzeba na internetu na miesiąc czy wybrać 5 giga czy 10 giga.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zakończenie umowy.

@Grzesiek81, udało się sfinalizować sprawę? Jaką ofertę masz ostatecznie? Może któryś z powyższych wpisów zasługuje jako najbardziej pomocny i warty oznaczenia jako rozwiązanie?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

witam jeszcze umowy nie zmieniałem na love ale już się dowiedziałem prawdopodobnie pójdę przed świętami lub po świętach podpisać umowę do salonu Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zakończenie umowy.

Fajnie że o nas pamiętasz. Daj znać jak uda Ci się zakończyć sprawę. Możliwe że innym zaglądającym się przyda.