Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tylko 250GB internetu mobilnego


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Tylko 250GB internetu mobilnego

Niedługo kończy mi się umowa na internet mobilny Orange w którym jest 250GB. Kilka lat temu gdy podpisywałem umowę ten limit wydawał się spory. Niestety teraz dla domu i 4 osób wystarcza na max 3 tygodnie. Potem ograniczenie sprawia że jakby internetu nie było w ogóle. Wiadomo jak to w domu. Netflix, YouTube, nauka zdalna, itd. zastanawiam się nad internetem 5g od Play gdzie jest aż 500gb i router 5g. Czy Orange coś planuje w tym temacie tzn. większy limit gigabajtów iw końcu 5g?

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Tylko 250GB internetu mobilnego

Ile płacisz za te 250 GB?

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Tylko 250GB internetu mobilnego

Standardową cenę


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Tylko 250GB internetu mobilnego

@zicc też się przyglądałem ofertom Play, gdzie oferują 400 GB, 500 GB. W Orange max 250 GB, T-Mobile daje rewelacyjne 40 GB.

Można spróbować zadzwonić na infolinię i dopytać się o zmianę prędkości do 5Mbit/s w cenie 10 PLN.

Inne opcje, to wspomaganie się innymi ofertami np. Orange na kartę (można zyskać 100 GB za doładowanie kwotą 100 PLN) lub Orange FLEX 100 GB przy najwyższej taryfie za 80 PLN).

 

Co do nadajników 5G to ma chwilę obecną nie bardzo słychać o kolejnych rozbudowach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Tylko 250GB internetu mobilnego

T-Mobile ma 300gb co też w perspektywie 2 letniej umowy nie rozwiązuje problemu. Na dziś już wspomagam się Play internet na kartę gdzie po doładowaniu 49zł jest 100 GB z pełną prędkością, co wystarcza na jakiś mniej więcej tydzień. Jedyna rozsądną opcja na tą chwilę jak kogoś nie bawi przekładanie kart i żonglowanie pomiędzy różnymi ofertami to 500gb w Play. Przykro to pisać ale obecnie Orange ma najgorsza ofertę internetu mobilnego dla domu. Plus ma 200gb ale lejek włącza się przy ok. 300gb, T-Mobile 300, Play 500 a Orange tylko 250. Mam nadzieję że szybko coś wprowadza, a jak nie to zostaje jedynie Play z routerem 5g


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Tylko 250GB internetu mobilnego

@zicc to T-Mobile coś przeoczyłem. Plusa nie polecam ze względu na zapchane nadajniki, w mojej okolicy to porażka, Play ciekawa oferta, pod warunkiem, że korzysta się z ich infrastruktury i jest dobry zasięg, bo na granicy zasięgu lub w roamingu wewnętrznym to już nie ma rewelacji i tych 500 GB nie będzie się dało wykorzystać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Tylko 250GB internetu mobilnego

W Orange max daje dla indywidualnego klienta 250Gb. Dla firmy 999Gb i za prawie tą samą cenę.   Mi Plusie zaoferowano stacjonarny za 20 zł i net 350Gb +50Gb na cała umowę jednorazowo - na 24 miesiące za 39zł. na 12 miesięcy 49zł.  Wiec gdybym jeszcze dostal upust byłbym w stanie zostać w orange ale za 250Gb  60 zł to na głowę upadli i tak podpisałem i odesłałem  zerwanie umowy.  W plusie 350Gb i za 39zł to prawie połowa ceny.  Przetestowany przed zakupem plus. poniżej 270Mb/s nie schodzę A wysyłanie też rewelka. 

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 32
  • 0

Tylko 250GB internetu mobilnego

Mi konsultanci w Orange sugerowali przejście do Play i to jest rzeczywiście chyba najlepsze rozwiązanie. Ze strony konsultantów nawet nie było próby przekonania do oferty Orange. 5G pewnie też będzie szybciej w Play.