Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@ketrasaArtur od pewnego czasu doradcy mają nowe możliwości. Podstawowy problem pracowników na poziomie obsługi/sprzedaży jest to, że nie czytają maili 😄
Więc minie parę tygodni zanim nowości będą szerzej dostępne.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52610
  • 705

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

Więc jak są lub szykują się w najbliższym czasie zmiany, to klient będzie przez pewien czas nieprawidłowo informowany. Miałem OL i jak przedłużałem umowę, to nie buło żadnych kłopotów. Jak przyszło do zakończenia umowy, to pojawiły się schody, ale na szczęście udało się wybrnąć z kiepskiej sytuacji w OL.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36151
  • 1365

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

Akurat jak u Ciebie @ketrasaArtur było przedłużanie, to tej opcji nie było.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@ketrasaArtura co to w ogóle za argument czy ktoś ma ofertę OL lub jej nie ma? bo nie bardzo rozumiem.

 

Rozumiem, że skończyły się argumenty do merytorycznej dyskusji a zaczęły osobiste wycieczki 😉

 

Swoją drogą..., oczywiście, że mam 300 Mb/s bez tv.

 

Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52610
  • 705

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@sebaswiderski chodzi mi oto, że jak po zakończeniu OL chciałem zostać w Orange, to nie miałem możliwości. Trzeba było się ratować konkurencją, żeby zatrzymać numer. W taki sposób kilka osób z mojego otoczenia po zakończeniu umowy OL przeszło do konkurencji i już tam zostało. Czyli przez takie podejście Orange traci klientów. Po co później się bawić w ponowne przenoszenie do Orange. Moje namowy do powrotu nic nie dają.

Dlatego warto się zastanowić nad przenoszenie numerów do oferty OL. Ja odradzam.

Jak się jest w OL, to jest ok. Gorzej  jak się chce wydostać.