Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

Cześć,

Od jakiegoś czasu otrzymuję info że z mojego pakietu za 99,98 (po zniżkach) mogę przejść na ofertę 109,99 dokładając telefon komórkowy z pakietem 10GB internetu i nielimitowanymi rozmowami/smsami.

Mam w związku z tym kilka pytań:

- Jak naprościej przenieść numer z nju który jest na abonament? Z tego co się dowiedziałem to najlepiej przejść w nju na kartę, i np 1.06 złożyć wniosek o przejście na pakiet za 109,99 i nie powinno być żadnych problemów z dołożeniem numeru z nju bo będzie już na kartę.

- Czy mogę to zrobić mimo tego że obecna umowa na TV+INT+VOIP jest do maja 2021?

 

Dzięki z góry,

Tome

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM


@tomek_89napisał(-a)

@Arti_Kn_Pltylko obawiam się że przy przejściu z abonamentu trzeba czekać minimum miesiąc (1 pełny okres rozliczeniowy), dostaje się tymczasowy numer i dopiero poźniej następuje przeniesienie mimo tego że jest to jeden operator..

Nie ma tu numeru tymczasowego, przeniesienie nastąpi natychmiast, to nie jest proces MNP tylko tzw "migracja międzysieciowa". Bez obaw. Po przeniesieniu w nju będzie rozliczenie opłaty tzn. korekta lub opłata częsiowa do czasu migracji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@tomek_89 umowę możesz przedłożyć wcześniej, bo przechodzisz na wyższy plan, więc nie powinno być problemu, aby już przedłużyć umowę.

 

Co do numeru w  NJU, osobiście bym go do tego pakietu nie przenosił, jak zależy Tobie na numerze.

 

Jak koniecznie chcesz przenieść numer z NJU do tego pakietu, to najlepiej, jak będzie w ofercie na kartę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

Nie ma love bez komórki. Więc sprecyzuj co masz obecnie. Może to zwykły tzw. funpack?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

Zmawiasz Love z numerem z nju mobile nie trzeba nic robić, tzn. żadnych kombinacji. Numer przejdzie z nju natychmiast. Zgłoś się np. do salonu i wyjdziesz z umową i numerem w pakiecie.

Tak, możesz w każdej chwili, nowa umowa na nowe 24 mc.

Edit.

Warunek, że obie usługi są na ten sam Pesel.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@ketrasaArtur  czemu miałbym go nie przenosić do pakietu? nie potrzebuję nowego numeru 🙂

@Piotrekk85 No więc to chyba funpack a nie love: 300Mbps, TV i Voip za 99,98 po rabatach 🙂

@Arti_Kn_Pldzięki, w takim razie wypowiadam umowę na abo w nju z przejściem na kartę w nju od 1.06. kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy na Love za 109 🙂

Nie będzie żadnych problemów z tym że to będzie karta w nju? z tego co znalazłem to jednym smsem można przejść z nju na kartę do orange na kartę.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@tomek_89 

Nie musisz przenosić numeru w nju na kartę, możesz zlecić przeniesienie go z nju abonament bezpośrednio do Love.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@tomek_89 byłem w OL i po zakończeniu umowy jest obecnie kłopot z odzyskaniem numeru. Ma to się zmienić, tylko nie wiadomo jeszcze kiedy, więc żeby nie mieś kłopotów w przyszłości, nie polecam na chwilę obecną przenoszenia do OL

 

Do oferty Orange na kartę numer z NJU można przenieść jak wspomniałeś jednym SMS-em lub jak zaproponował @Arti_Kn_Pl możesz bezpośrednio z abonamentu NIU do OL.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@ketrasaArtur  Nie jest tak źle z odzyskaniem numeru, na tą chwilę trzeba faktycznie pokombinować, ale tu i tak umowa na 2 lata więc pewnie to i tak się zmieni.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@Arti_Kn_Pltylko obawiam się że przy przejściu z abonamentu trzeba czekać minimum miesiąc (1 pełny okres rozliczeniowy), dostaje się tymczasowy numer i dopiero poźniej następuje przeniesienie mimo tego że jest to jeden operator..

 

@ketrasaArturco rozumiesz przez problem z odzyskaniem numeru? wydaje mi się że te kwestie są regulowane przez prawo i operator nie może tak o, nie pozwolić na przeniesienie do innego operatora po zakończeniu umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@Arti_Kn_Pl na chwilę obecną OL już ze 4 lata zmienia i jak na razie, to odzyskanie numeru po przez kombinowanie. Wątpię, czy to tak szybko się zmieni. Dlatego OL teraz omijam szerokim łukiem. Dobrze, że swojego głównego numeru nie włączyłem do OL.

Jak ktoś będzie miał w planach przedłużać dalej umowę na OL, to nie widzę przeciwwskazań, ale jak planuje zmiany po okresie oznaczonym, to na tą chwilę nie polecam.