Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

Posiadam usługę OL Mini (internet 80Mb/s) z dodatkowym numerem telefonu. Umowa kończy się w marcu 2022. Chciałbym przejść już teraz na OL Standard + dodatkowy numer (czyli de facto dobrać telewizję do tego co mam). Na stronie Orange jest napisane, że za przejście na wyższy pakiet (w tym wypadku Standard) będzie przyznany rabat -10zł/mies. Niestety robiąc zamówienie przez stronę rabat nie jest naliczany. W którym momencie jest on przyznawany? Pozdrawiam


Screenshot_2021-03-25-18-37-25-034_com.android.chrome.jpg

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@shafau pod koniec składania zamówienia na dole będzie klik "sprawdź przyznany rabat" klikniesz i się wyświetli. Dodatkowo przed potwierdzeniem zamówienia zobaczysz kwotę do zapłaty z rabatem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@shafau  jak tam ? udało się przejść na nowy pakiet z rabatem ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@slav72 Niestety w dalszym ciągu nie widzę przyznanego rabatu, a jestem na etapie "Dane zamawiającego" 😐

podsumowanie.png


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@shafau  no dziwne że jeszcze się nie wyświetla, powinien być taki klik "zobacz przyznany rabat" lub voucher rabatowy, jeżeli takie coś się nie wyświetli przed końcowym podsumowaniem zamówienia to nie potwierdzaj i przerwij. Wtedy radzę skontaktować się przez infolinię i załatwiać przedłużenie z konsultantem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@shafau  jeszcze jedno pytanie przedłużasz przez konto Mój Orange na stronie czy przez aplikację? bo przez apkę może nie wyświetlać tych rabatów, a na stronie przez konto MO już tak.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@slav72 Przedłużam przez konto MO na stronie. Przed potwierdzeniem zamówienia w dalszym ciągu brak rabatu. Konsultant go raczej nie przyzna, mam rację?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@shafau  z konsultantem możesz mieć rację bo to promka na przedłużenie online, tak jak mówiłem mi przy przedłużaniu przez konto na MO po zatwierdzeniu oferty przed przejściem do moich danych pokazał się klik z "rabatem" i po końcowym zatwierdzeniu na zestawieniu oferty z opłatami był widoczny voucher rabatowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

Rabatu możesz nie dostać. Rabat przyznawany jest dla osób którym kończy się umowa,. Ty masz do 2022 r, i dokonujesz migracji z Love mini do Love Standard z jednoczesnym odnowieniem umowy. Więc raczej nici z rabatu. Ewentualnie możesz reklamować po podpisaniu umowy, ale...

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przejście z Orange Love Mini do Orange Love Standard

@Arti_Kn_Pl  a no tak, całkowita racja, kurcze nie doczytałem że to nie przedłużenie z końcem umowy.

@shafau z tym rabatem może być jak kolega pisze ☹️