Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedluzenie 4 numerów

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Przedluzenie 4 numerów

Mam neostrade 10mbitow/s numer stacjonarny zawieszony i 4 abonamenty w bardzo fajnej cenie od 2 a nawet 4 lat. Koniec umowy za miesiac . Powiedziano mi w salonie ze jak nic z tym nie zrobie to oferta ptzedluzy sie o 24 misiace w tej samej cenie? Czy na pewno rabaty pozostana? Orange love jest duzo drozsza? Tylko to mi proponuja. Ja mam abonament wspolny z rabatami i wole zostac przy nim. Jak zdobyc lepsza oferte niz orange love? Czy jest dzial utrzymania klienta?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie 4 numerów

Rabat Orange open extra dla oferty wspólnej był na 24 miesiące. Może na kilka miesięcy czasem się przedłuży ale to raczej bug i zawsze może zniknąć.

Wydaje mi się że zostawienie obecnej oferty nie będzie opłacalne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie 4 numerów

A masz rabat orange open extra na rachunku?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Przedluzenie 4 numerów

Orange open na pewno ale czy extra nie wiem... musze otworzyc rachunek zapewne i szukac co?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie 4 numerów

No jeśli chcesz. Tu na forum w zaplecze nikt nie ma wglądu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Przedluzenie 4 numerów

W aplikacjiwidze ze mama 20 %rabatu na abonament i wlaczone rozmowy stacjonarne bezplatne i to jest nazwane nagroda wazna do wrzesnia 2019

 

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Przedluzenie 4 numerów

Mam rabat orange open extra i mam rabat za smart plan LTE dodatkowy. Umowe zawieralam i rabaty dostalam podczas rozmowy z konsultantka.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedluzenie 4 numerów

Zniknie 20% rabatu na abonament, a usługa nielimitowane rozmowy na stacjonarne staną się płatne 10 zł mc (możesz wyłączyć usługę wtedy połączenia na stacj. po 0,29 zł za min). Rabaty za LTE dodatkowe zostaną dopóki nie ruszysz numeru głównego. Rabat Orange Open Extra powinien zostać jeśli nie ruszysz usług stacjonarnych.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie 4 numerów

Rabat Orange open extra dla oferty wspólnej był na 24 miesiące. Może na kilka miesięcy czasem się przedłuży ale to raczej bug i zawsze może zniknąć.

Wydaje mi się że zostawienie obecnej oferty nie będzie opłacalne.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Przedluzenie 4 numerów

10 za stacjonarne do kazdego numeru myslisz czyli razem 40 zlotych ? Lub czy moge dzieciom wylaczyc usluge a sobie zostwic? Jest to abonament wspolny...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedluzenie 4 numerów

Opłata jest tylko na głównym numerze i płatna raz.