Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Przedłużenie umowy w Orange

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Inna oferta - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, niedługo kończy mi się umowa na usługi Orange, teraz w moim domu powstała zagwozdka czy można sobie wybrać, które abonamenty się chce? Czy tylko pakiety są proponowane przez Orange (Love itp.). Czy jest konieczność brania urządzenia na rady w Orange (nie chcę ponieważ niedawno kupiłem telefon w normalnym sklepie euro)? Co stanie się z moim obecnym kontem w Mój Orange, będę musiał zrobić nowe, czy nowe usługi podepną się pod obecny konto? Mam jeszcze jedno pytanie czy z tymi usługami (poniżej) będzie można uruchomić rabat Open -20 zł?
* Plan na początek, Plan na każdą kieszeń
* Neostrada do 20Mbps,
Plan komórkowy optymalny. 

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy w Orange

Plan na początek to telefon stacjonarny GSM więc tu nic nie zrobisz - możesz go przedłużyć - jest chyba oferta coś za 10 zł
Neostrada + Komórka możesz dać do Love mini za 80 zł (jedna faktura) lecz będzie na komórce tylko 5 GB.
Hmm dlaczego masz radiowy telefon - za neo płacisz opłatę za łącze techniczne.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy w Orange

Możesz robić co chcesz. Zachować usługi lub je spakietowac. Plan na początek do Love się nie da podpiąć, co najwyżej internet + komórka. Konto mój Orange zostaje bez zmian. Nie trzeba brać nowego telefonu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy w Orange

Plan na początek to telefon stacjonarny GSM więc tu nic nie zrobisz - możesz go przedłużyć - jest chyba oferta coś za 10 zł
Neostrada + Komórka możesz dać do Love mini za 80 zł (jedna faktura) lecz będzie na komórce tylko 5 GB.
Hmm dlaczego masz radiowy telefon - za neo płacisz opłatę za łącze techniczne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Przedłużenie umowy w Orange

Nie nie! Ja nie mam telefonu radiowego, ja nie wiedziałem że to jest telefon gsm... czyli muszę wziąć ten za 35zł.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy w Orange

To masz Plan na początek czy Plan na każdą kieszeń ? Telefon wpięty do gniazdka telefonicznego ? Jaki aparat masz ?
5 GB internetu Ci wystarczy ?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Przedłużenie umowy w Orange

Nie mam jeden telefon stacjonarny, ja chcę nową umowę a stare usługi unieważnić. Nie chcemy Orange Love. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy w Orange

Chcesz zrezygnować ze stacjonarnego ?
Jeśli się kończy umowa to ok.
Bez Love będzie drożej.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Przedłużenie umowy w Orange

Nie, chcę po prostu zmienić pakiety. A co z OrangeOpen? Na to pytanie nikt mi jeszcze nie udzielił odpowiedzi. (tak naprawdę telefon stacjonarny mamy tylko po to gdyż nie opłaca się utrzymanie linii za 30 zł, a czasem się go używa - miesięcznie nie więcej niż 15 minut w ciągu ostatniego roku)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy w Orange

Rabatu Orange Open już nie ma. Jest rabat za łączenia usług 20 zł. Jednak jest on przyznawany jeśli posiadamy analogowy telefon stacjonarny (ty masz chyba GSM, ale nie mogę Cię zrozumieć) lub za posiadanie ofert Love.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 31
  • 14
  • 1

Przedłużenie umowy w Orange

Dzięki za odpowiedź, ja mam telefon analogowy (poprzednio napisałem źle tylko z powodu mojego czytania bez zrozumienia). 20 złotych to i tak dobry rabat 🙂