Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Witam serdecznie.

Nie orientuję się, czy temat był już przerabiany na forum (jestem tutaj nowicjuszką). Niedugo dobiega końca okres umowy, którą chciałabym przedłużyć. Jednak z racji tego, że korzystam obecnie jeszcze z archiwalnej już oferty (neofon) w pakiecie z neostradą, to konsultant nie miał mi bodajże 2 dni temu nic do zaoferowania. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość połączenia usługi na zasadzie telefonii VOIP, z której obecnie korzystam oraz neostrady.

Z góry dzięki za wszelką pomoc i odpowiedzi.  

11 ODPOW. 11

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada


monika_leo napisał(-a):
korzystam obecnie jeszcze z archiwalnej już oferty (neofon) w pakiecie z neostradą, to konsultant nie miał mi bodajże 2 dni temu nic do zaoferowania.

 

Faktycznie  oferta archiwalna... W tej chwili jest oferta Funpack  czyli telefon voip + neostrada + TV kablowa lub sat

  Ja za taki pakiet płacę 89 pln


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Obecnie taka oferta nie jest promowana.
Jest promocja Neostrada i Rozmowy z planem komórkowym gdzie do usługi stacjonarnych dostajesz bezpłatna kartę sim z rozmowami do Orange i na stacjonarne. Oferta dostępna na infolinii i w salonie.
Ew. zostaje zachowanie umowy jeśli masz wybraną opcję tzw. Automatycznego Przedłużenia Umowy.

Ew. to co proponował @Jozefg, czyli zakup Funpacka.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Dzięki Panowie za pomoc... tylko, że nie dowiedziałam się niczego nowego Emotikon: Język Chodzi mi o pakiet bez telewizji, bez SIMa (nie na tym mi zależy), a takich możliwości raczej od firmy nie otrzymam... Tak się zastanawiam nad zasadnością istnienia zakładki i podstron, gdzie można indywidualnie skonstruować swój pakiet usług. Po rozmowie z konsultantem można dojść do wniosku, że to wszystko mija się z celem... Jestem zawiedziona. No cóż, trudno.

Przechodząc jednak do meritum - czy orientujecie się, czy istnieje możliwość połączenia pakietu telefonu (zmiana ze standardu voip na PSTN, z zachowaniem obecnego nr telefonu) i neostrady? Obawiam się, że to też nie przejdzie, lecz mimo to liczę na Wasze zdanie.

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 3
  • 1

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Najprościej byłoby zakończyć poprzednią umowę przez wyrażenie chęci jej nieprzedłużania a następnie podpisać dwie nowe umowy. Jedną na neostradę a drugą na telefon PSTN w dowolnym planie. Jest dostępny pakiet neostrady z telefonem IP a wtedy pobierana jest opłata za utrzymanie łącza. Można zamiast tej opłaty podpisać umowę na drugi telefon PSTN co przy najtańszym abonamencie może się opłacać. Co do zachowania starego numeru to sądzę, że jest to możliwe.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

... Zdecydowanie mnie to nie satysfakcjonuje. No ale cóż, trudno, dziękuję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Możesz wybrać ofertę z planem komórkowym, ale zrezygnować z opcji mobilnej. O ile cenowo by było taniej, bo nie wiem ile obecnie płacisz.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Cześć,

 

Wznawiam temat po dość długim czasie, jak dotąd korzystałam z automatycznego przedłużania umowy na neofon+telefon stacjonarny(voip) ; czy na ten moment jest jakaś możliwość połączenia telefonu stacjonarnego i internetu w ramach jednej umowy? Trudno znaleźć jakąś alternatywę do mojej przestarzałej oferty, proszę o jakieś rady. Dzięki z góry za pomoc 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Przedłużenie umowy - usługa neofon + neostrada

Dzięki za odpowiedź, interesuje mnie opcja nr 1 🙂 jeszcze mam pytanie, czy teoretycznie po upływie 24 m-cy w przypadku nowego aneksu nadal działa opcja automatycznego przedłużania umowy o 6m-cy ?