Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 72
  • 0

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

Witajcie,

Z końcem kwietnia kończy mi się umowa na Neostradę do 10 Mbps. Obecnie płacę 39,99 zł. Chcę przedłużyć i wyskakuje mi, że umowa na 24 miesiące do 12 miesiąca płacę 29,99, a od 13 miesiąca kolosalna cena 69,99 zł. Co zrobić? Nie przedłużać umowy i cena będzie cały czas 39,99 zł przechodziła na kolejne miesiące? Czy czekać na jakąś ofertę od Orange. Niezrozumiałe dla mnie to jest... Jak przedłużę umowę na nowych warunkach to jestem do tyłu 10 zł więcej przez 12 miesięcy niż teraz...

Ps. Dodatkowo jest błąd w finalizacji zamówienia: Pokazuje finalnie 39,99 zł i 69,99... Po prostu ręce opadają.

6 ODPOW. 6

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

Skontaktuj się z BOK, albo 801 234 567, jakiś czas temu była jeszcze promocja, jak ktoś posiadał telefon stacjonarny, to miał możliwość przedłużenia na 24 miesiące w cenie 39,90.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

Finalnie masz 39,99 i 69,99 ponieważ nie ujęte są zniżki za e-fakturę i zgodę marketingową 2x po 5 zł - tz rabaty są ruchome więc system podaje bez rabatów. Możesz nic nie robić i nadal będziesz miał za 39,99 zł. Sprawdź tylko jaki zapis masz w umowie, tzn czy po 24 mc przedłuża się umowa na czas określony 6 mc czy nieokreślony. Jeżeli przedłużenie masz na czas nieokreślony to wypadałoby przedłużyć ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że policzy jak za czas nieokreślony. Jeżeli masz telefon stacjonarny jest oferta na przedłużenie umowy na kolejne 24 mc gdzie 1 miesiąc za 0 zł a następne po 39,99 zł.
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

@obywatel_lp  pytanie czy posiadasz telefon stacjonarny czy nie.

 

W przypadku gdy posiadasz telefon stacjonarny oferta jest 39.99 zł za 24 miesiące.

Bez telefonu stacjonarnego pierwszy rok 39.99 zł, a drugi rok 69.99 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

@obywatel_lp, przeczytaj swój egzemplarz Umowy - może jest tam w którymś punkcie napisane o automatycznym przedłużaniu Umowy np. co 6 miesięcy.

 

Ela


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 72
  • 0

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

Dziękuję za odpowiedzi Wszystkim.

Tak, jest zapis o automatycznym przedłużeniu na 6 miesięcy.

Mam pytanie, czy Orange daje teraz jakiś prezent za przedłużenie umowy czy już nie ma tego?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Przedłużenie umowy na neostradę - co zrobić?

@obywatel_lpodchodzi sie od gadżetów na rzecz darmowych miesiecy. w Twoim przypadku wybierajac te opcje za 39,99zł dostaniesz 1 miesiac za 0zł tj napisal @Arti_Kn_Pl 
ja bym zostawil umowe na APU.