Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na 12 mc


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na 12 mc

Chciałem przedłużyć umowę na internet LTE (pakiet biurowy) + dorzucić dodatkową kartę SIM do pakietu Love dla Firm - na 12 mc, bo akurat za rok kończą się pozostałe umowy. Jedyny powód dorzucenia karty do pakietu (przeniesienie SIM z oferty na kartę na abonament) to wygoda - nie trzeba pamiętać o doładowaniach. Wg konsultanta nie ma takiej możliwości - umowy tylko na 24 mc.

 

Faktycznie Orange tak sobie strzela w kolano?

 

Bo obecnie oferta Orange Love nie jest jakaś zabójcza (23 PLN brutto za dodatkową kartę), ani ten internet też już nie jest szczególny:

- w świeżutkim Play NEXT można mieć abonament (zakładając okres roczny) za ok. 20 PLN brutto

- w T-Mobile można mieć za 29 PLN (brutto) na 6 mc

- nawet w nju można mieć w miarę sensowny pakiet za 19 PLN brutto

 

W każdej sieci poza pomarańczową jak widać się da, a w Orange chyba wraca stara Telekomunikacja Polska.

 

Jeśli faktycznie się nie da, to znaczy, że trzeba wyczekać do końca wszystkich umów i spokojnie zmienić sieć.

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na 12 mc

Możesz przedłużyć na 12 miesięcy ale bez rabatów.

W orange w marce nju też można mieć abo po 19 zł przy dwóch sim w górę. W marce Orange na utrzymaniu też (o ile jest się dobrym negocjatorem).

 

Poza tym zdecyduj się które oferty porównujemy. Next jest tanie, ale nie wrzucisz w koszty na firmę bo nie ma faktur (cykliczne obciążenie karty płatniczej nie każdy US zaliczy jako koszt).


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na 12 mc

Bez rabatów = ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na 12 mc

Płacisz standardową stawkę wg cennika (zwykle o 10 lub 20 zł więcej).

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Przedłużenie umowy na 12 mc

@Jozeck  za te 19,99zł netto masz rozmowy/sms/mms 10GB i wg Ciebie to jest droga opcja?
w takim razie powiedz ile chcialbys i za co płacic?
czasem wydaje mi sie ze sa osoby ktore chcialby miec wszystko za darmo albo żeby im jeszcze za to dopłacali  haha


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na 12 mc

Źle mnie zrozumiałeś.

 

Nie mówię, że jest to droga opcja. Jest to jedna z tańszych ofert na rynku.

 

Problem jest inny. Chcę dla samej wygody zapłacić Orange ponad 2x więcej niż płacę obecnie (ok. 5-7 PLN na miesiąc na kartę) tylko za to, żeby mi nie blokować połączeń wychodzących jak zapomnę doładować. I jestem zaskoczony, że Orange tej kasy nie chce.

 

Miałoby to jakieś uzasadnienie, gdyby to była wyjątkowo tania oferta na rynku - ale nie jest, po prostu takie są stawki obecnie, między 20, a 30 PLN z VAT za wszystko, jeśli jest kilka kart sim.

 

Celem porównania było to, że istnieją na rynku opcje w podobnej cenie, bez konieczności wiązania się na długo.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Przedłużenie umowy na 12 mc

a rok waznosci konta?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na 12 mc

Play next kosztuje 45 zł i masz wszystko. Za 20-30 masz minimum internetu i Roaming na parę miesięcy.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy na 12 mc

Eee... Mam 45 PLN/mc od 7-go miesiąca. Pierwsze 6 mam za free za przeniesienie numeru. Więc wychodzi równo 22.5 pln brutto.

 

A co do opcji z rokiem ważności konta - tak sobie radzę od jakiegoś czasu. Ale wciąż trzeba doładować raz na jakiś czas i pamiętać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na 12 mc

Możesz doładować raz np 200 zł i dostać 30 gratis. Na jedno wyjdzie. Jak masz możliwość większej inwestycji to można mieć nolimit za 10 zl. Kwestia żonglerki ofertami i liczenia na to że się nie zmienią. A to wątpliwe.