Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Witam,

 

Czy istnieją obecnie jakieś specjalne oferty w przypadku przedłużenia umowy na internet stacjonarny? Chodzi mi o coś w rodzaju, co było możliwe jeszcze jakiś czas temu, a mianowicie 2 miesiące za darmo przy przedłużeniu online. Pytanie czy na chwilę obecną przedłużenie w którymś z kanałów komunikacji (online, infolinia, salon) gwarantuje jakieś dodatkowe profity?

 

Pytam w celu upewnienia się, gdyż z własnego researchu nic takowego nie znalazłem. Chyba, że coś przeoczyłem.

 

I jak wygląda kwestia rabatu utrzymaniowego? Dawniej w pakiecie Love miałem, po przedłużeniu umowy, abonament obniżony o 10 zł miesięcznie. Natomiast na sam internet funkcjonuje (bądź funkcjonował) rabat w wysokości 5 zł. Konsultant na czacie stwierdził jednak, że czegoś takiego nie ma, lecz oświadczyłem już kilku sytuacji, w których na to samo pytanie otrzymywałem od Orange różne odpowiedzi (w zależności gdzie pytałem), że dodatkowo wolę zapytać również na forum.

20 ODPOW. 20

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Na upusty nie licz, będą podwyżki 😎

Jak na stronie nie ma i konsultant też tak twierdzi, to rabat utrzymaniowy zlikwidowano 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


@Luisnapisał(-a)

Witam,

 

Czy istnieją obecnie jakieś specjalne oferty w przypadku przedłużenia umowy na internet stacjonarny? Chodzi mi o coś w rodzaju, co było możliwe jeszcze jakiś czas temu, a mianowicie 2 miesiące za darmo przy przedłużeniu online. Pytanie czy na chwilę obecną przedłużenie w którymś z kanałów komunikacji (online, infolinia, salon) gwarantuje jakieś dodatkowe profity?

 

Pytam w celu upewnienia się, gdyż z własnego researchu nic takowego nie znalazłem. Chyba, że coś przeoczyłem.

 

I jak wygląda kwestia rabatu utrzymaniowego? Dawniej w pakiecie Love miałem, po przedłużeniu umowy, abonament obniżony o 10 zł miesięcznie. Natomiast na sam internet funkcjonuje (bądź funkcjonował) rabat w wysokości 5 zł. Konsultant na czacie stwierdził jednak, że czegoś takiego nie ma, lecz oświadczyłem już kilku sytuacji, w których na to samo pytanie otrzymywałem od Orange różne odpowiedzi (w zależności gdzie pytałem), że dodatkowo wolę zapytać również na forum.


W apce MO pojawia się jakaś oferta przedłużeniowa. Nie wygląda najgorzej, ale jedyne co gwarantuje to stopniową podwyżkę. O szczegółach nie ma sensu tu pisać, bo i po co?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


@IreneuszCDnapisał(-a)

Na upusty nie licz, będą podwyżki 😎

Jak na stronie nie ma i konsultant też tak twierdzi, to rabat utrzymaniowy zlikwidowano 😎


@Luis  i @IreneuszCD  to nie jest prawda, skoro mam. Plus 20 zł rabatu za abonament komórkowy 😊

Internet domowy.JPG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@bronzub  chodziło mi o internet 😉 Twoja umowa świeża, czy z stara ?

Tak poza tym nowe umowy mają tendencję zwyżki abonamentu i upust szybko zniknie 😉

Tak na marginesie ten Internet to mega drogi masz, operator co mnie obsługuje, za tyle daje 100Mb/s/ 30Mb/s 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@IreneuszCD , to, co stare i przedłużane, ma swoje plusy. Nowe, to z podwyżkami😀 Wszystko zależy, jak jest skonstruowana umowa. Z różnymi "rabacikami" i promocjami da się żyć😁

Edit: @IreneuszCD , niewiele się zmieniło od czasów Neostrady za 512kb/s (chyba nie pomyliłem prędkości)😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Teraz to rabat do jednej kieszeni wędruje i za chwilę podwyżka, z drugiej kieszeni ci kasę zabierze 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@IreneuszCD , zerknąłem na moją umowę, a raczej aneks do poprzedniej umowy. Podpisałem go ponad rok temu z uwzględnieniem regulaminów obowiązujących od 1 stycznia 2021r. Ta promocja pewnie jest, bo bodajże od lipca ub.r. została wprowadzona. Światełko od komercyjnych jest oferowane w większych prędkościach, ale co mnie trzyma, to inna inszość😊20221106_132544.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@Luis który OL posiadasz? Z tv czy tylko z komórka? 

Rabaty utrzymaniowe są i nie ma. Tzn jak pojjdziesz do salonu czy zadzwonisz na infolinię to jeżeli na Twoim koncie nie będzie przypisany rabat to nic nie zrobisz. Jedynie możesz czekać aż jakąś dedykowana infolinia sama do Ciiebie zadzwoni. 

Rabat 2mc za 0zl jest wyłącznie dla nowych aktywacji. 

Jeżeli posiadasz obecnie OLmini (net+kom) możesz przejść na pełen Love i dostaniesz telewizor czy telefon za 1zl jako prezent

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@PARANOJA  Pakiet OL posiadałem kilka lat temu. Zrezygnowałem z niego i zostałem przy samym internecie stacjonarnym. Umowa kończy mi się w połowie stycznia.

 

PS

Czy ja dobrze widzę, że w obecnej ofercie Livebox 2.0 jest płatny 3,99 zł / mies.?