Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange Love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Love

Witam. 

Kończy mi się umowa na Orange Love (Tv + Internet 300Mb/s + tel.stacjonarny + tel komórkowy) . Płacę za to teraz 150 zł( mam jeszcze abonament na telefon komórkowy za który płace 20 zł miesięcznie na czas nieokreślony )i w tym jest opłata dla domków jednorodzinnych 20 zł. Dzwonił konsultant i proponował mi ofertę:

1-6 miesiąc : 99,99 zł

7-24 miesiąc : 119,99 zł

I mówił że ta opłata 20 zł za domki jednorodzinne jest już w tym zawarta. Na Mój Orange dostałem podobną ofertę tylko że od 7 do 24 miesiąca jest abonament w wysokości 129,99 zł ale pod spodem jest dopisek " Rabat na abonament w wysokości 10zl/mies widoczny w koszyku " czyli teoretycznie by wyszło 89.99zl za miesiące 1-6 i 119,99 za miesiące 7-24. Zastanawiam się tylko czy w tych pieniądzach jest już ta opłata za dom jednorodzinny 20zl. Czy jak kliknę ' Przedłuż umowę ' w aplikacji to będzie więcej szczegółów czy o nic nie będzie więcej pytać aplikacja i odrazu po kliknięciu przedłuży umowę ? Przedłużał ktoś tak umowę przez aplikację? Czy mogę coś więcej ugrać niż to co mi zaproponował konsultant ? Dodaje ofertę z mój Orange.

 

Screenshot_20230226-113734.jpg

 

________________
* Wstawiono grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Przedłużenie umowy Orange Love

@Pr0bermastah1  opłata za domek może być poza ofertą, bo jest to opłata dodatkowa. Zapytaj co będzie, gdy nie przedluzysz umowy na czas określony i przejdzie w tryb nieokreślone by. Z tego co się orientuję, to teraz najbardziej się opłaca...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Przedłużenie umowy Orange Love

W jednym i drugim przypadku propozycja jest standardowej oferty z tym ze konsultant robi cie w .......

To są wyłącznie opłaty za abonament OL i nie uwzgledniaja opłaty za domek +20zl.

Jeżeli to co masz obecnie jest da Ciebie wystarczające nic z tym nie rób.

Obecna oferta jest droższa o ok. 4zl (względem obecnego lova który masz za 109.99zl - 300Mb/s, chyba że masz 600Mb/s z rabatem -10zl. Tego nie wiem) i ma dwie jak dla mnie kluczowe zmiany na minus. Po 24mc dochodzi 10zl i ta śmieszna klauzula ze mogą podnieść cenę w trakcie trwania umowy (Sic!).

Albo czekaj na voucher który ktoś Ci zaproponuje np -10zl na 24mc.

 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Love

Właśnie jak przejedzie na czas nieokreślony to bym płacił tyle co płacę czyli te 150 zł za Orange Love( tv+tel stacjonarny+telefon komórkowy+ światłowód) i dodatkowo jeden abonament komórkowy. Konsultant proponuje za to wszystko ( z tym telefonem za 20 zł nic nie będę robił bo teraz są gorsze)

120 zł 1-6 miesiąc 

140 zł 7-24 miesiąc

Światłowód idzie u mnie po słupach i konsultant twierdzi że tej opłaty 20 zł za dom jednorodzinny nie będzie . W apce jest 

Oferta na sam Orange Love ( bez tego telefonu za 20 zł ) jak na screenie który dołączyłem z adnotacją o jakimś rabacie 10 zł w koszyku . Czyli by wychodziło troszkę taniej przez pierwsze 6 miesięcy bo 90 zł jakby faktycznie był ten rabat tylko pytanie czy jak kliknę przedłuż umowę to odrazu przedłuży mi czy wyskoczy jeszcze jakieś okienko ze szczegółami tej oferty w MO? Przedłużał ktoś tak?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Przedłużenie umowy Orange Love

@Pr0bermastah1 przedlużenie wejdzie od najbliższego cyklu rozliczeniowego.

Osibiście bym proponował zostać przy umowie obecnej, niech przejdzie na czas nieokreślony. Przedlużyć zawsze zdążysz. Pewnie w niedługim czasie przy umowie na czas nieokreślony dostaniesz wypowiedzenie, wtedy sobie przedlużysz.

Nowa umowa zawiera klauzulę inflacyjną, więc w trakcie trwania umowy operator może podnieść cenę, natomiast po zakończeniu umowy na czas określony, doliczona będzie dodatkową opłata 10 zł z tytułu, że umowa już jest na czas nieokreślony. Przy obecnej umowie tych zmian jeszcze nie masz.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22054
  • 181

Przedłużenie umowy Orange Love

@Pr0bermastah1 

Zwróć jeszcze uwagę na dwa aspekty:

Cena po przejściu na czas nieokreślony jest wyższa w tej nowej umowie.

Warunki rabatowania się zmieniają na logowanie do MO.

Osobiście wątpię żeby dało się zdjąć opłatę za domek jeśli już ona jest. Oferty  w apce/MO są bardziej wiarygodne niż te od konsultantów którzy wygodnie zapominają o niektórych elementach.

PS. Szczegóły oferty można w apce podejrzeć klikając pokaż szczegóły... Kwestia opłaty za domek się tam wyjaśnia...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Przedłużenie umowy Orange Love

Można zdjąć opłatę za domek. Konsultanci posiadają vouchery do ich zdjęcia. Magą go dać ale nie muszą, nie łączy się to z rabatem na abonament.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Przedłużenie umowy Orange Love

Hej @Pr0bermastah1

dobrze pisze @j131 jeżeli przejdziesz na czas nieokreślony cena pakietu jest wyższa bo zmienią się rabaty. W nowej umowie będzie zawarta klauzula inflacyjna  tak jak pisze o tym @ketrasaArtur podsyłam linka o tej klauzuli https://www.tabletowo.pl/klauzule-inflacyjne-orange-play-t-mobile-vectra/

ale z drugiej strony przy przedłużeniu umowy online  masz  rabat 10zł miesięcznie. Powiem ci że  lepiej wyjdzie ci przedłużyć umowę ale to jest moja opinia na ten temat Ty zdecydujesz co zrobisz . Co do opłaty za domek nie wiem czy widziałeś informacje przy przedłużeniu umowy  https://www.orange.pl/pakiety/dluzejzlove pisze, że  ,,W budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej Orange Światłowód jest dostępny za dopłatą 20,00 zł/mies. dla nowych klientów lub za dopłatą w dotychczasowej wysokości dla obecnych klientów" to będziesz miał opłatę. @Pr0bermastah1  jak wchodzisz w przedłużenie umowy to  masz informację o opłacie za domek  jako dodatkowe koszty czy nie masz żadnej informacji? 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Love

Dobra zobaczyłem oferte w apce i jest gorsza od oferty konsultanta bo po pierwsze pisze że jest opłata za domek 20 zł a po drugie abonament jest droższy bo okazuje się że przy tym rabacie w koszyku w wysokości 10 zł i tak jest drożej niż to co proponuje konsultant:

1-6 99.99 ( konsultant 1-6 99.99 zł)

7-24 129.99 ( konsultant 7-24 119.99 zł)

Z tym że konsultant twierdzi że tej opłaty 20 zł którą teraz mam na fakturze za domek jednorodzinny nie będzie . Jak mogę to sprawdzić ? Powiedzieć konsultantowi niech wyśle mi ofertę na mój Orange czy jak ?

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Przedłużenie umowy Orange Love

@Pr0bermastah1  powiem  ci że konsultant zaproponował lepszą ofertę ale @Pr0bermastah1 poproś aby podesłał ci umowę (przedwstępna) na adres e-mail  abyś mógł ją zweryfikować zapoznać się z nią co do comiesięcznej opłaty i opłaty za domek czy jest już zawarta w cenie czy jest opłatą dodatkową oprócz tych 120zł. Pozdrawiam 🙂