Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange Love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Love

Widzę że wyżej kolega napisał że konsultant może zdjąć tą opłatę za domek jednorodzinny więc może to być prawda co mi proponuje konsultant. Poproszę jeszcze o umowę przedwstępną jeśli zechce mi takie coś wysłać. I jeszcze mam pytanie bo z tego co mi mówił to przez 3 miesiące można mieć pakiet C+Prestige za darmo . Czy biorąc taki pakiet mogę go sobie jakoś włączać i wyłączać czy jak już go włączę to muszę płacić za niego. Czy przed upływem tych 3 miesięcy za darmo, mogę go jakoś wyłączyć? wiem słyszałem o tej klauzuli inflacyjnej ale tutaj bym troszke taniej i tak płacił przez pół roku i później na razie teoretycznie też wychodziłoby to chyba jak liczyłem Orange Love plus dodatkowy numer za 20 zł który mam tez 10 zł taniej niż obecnie.Przepraszam za tyle pytań ale nie jestem w temacie obecnych ofert


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

Przedłużenie umowy Orange Love

@Pr0bermastah1  jak widze w pakietach dodatkowych które są możliwe do dokupienia to Pakiet CANAL+ Prestige 4K A w nim Pakiet Mistrzowska Piłka z 6 kanałami sportowymi, w tym 2 w jakości HD za 0 zł.

49,99 zł/mies. , 0 zł do trzeciego mies.
18 kanałów 
To jest  pakiet dodatkowy to  w trzecim miesiącu możesz go wyłączyć bo od 4 misiaca będą naliczane opłaty 50 zł  ale w praktyce się tutaj nie orientuje to musiałbyś się dopytać konsultanta. Wydaje mi się że jest to pakiet dodatkowy i w każdy momencie możesz go wyłączyć  ale niech się jeszcze ktoś na ten temat wypowie może sie mylę 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2097
  • 5859
  • 196

Przedłużenie umowy Orange Love

Pakiet C+ Prestige 4K jest 3 mc za 0 zł przy umowie z Canal+ na 24 mc. Więc możesz wyłączyć ale z karą za zerwanie umowy.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

Przedłużenie umowy Orange Love

@Pr0bermastah1  podsyłam regulamin pakietu Canal+ 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Love

Okej dziękuję bardzo za odpowiedzi. Jestem ciekaw tylko czy oferta taką jak przedstawił mi konsultant to jest maks co mogę dostać czy dostał może ktoś ten pakiet jeszcze taniej ?