Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  żadne reklamacje, po prostu odstępujesz od umowy zawartej na odległość (tylko tyle i aż tyle 😉).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13144
  • 53997
  • 635

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  w salonie nie mają takich uprawnień jak handlowcy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18567
  • 53171
  • 720

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 osobiście bym zawierał umowę, czy przedłużenie przez infolinię lub online. W salonie to ostateczność. Umowa zawarta zdalnie, jak coś nie pasuje, mam 14 dni na odstąpienie. W salonie tej możliwości już nie ma.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

W takim razie pozostaje mi zadzwonić jutro na infolinię i skorzystać z tej oferty. Mam nadzieję, że nie była jednorazowa. 

 

Pisałem teraz na czacie sprzedażowym, ale tam proponują to co w aplikacji 84,98 zł i jeszcze piszą, że nie mają na nic wpływu więc tu to już szkoda pisać nawet. 

 

Wychodzi na to, że jednak infolinia może najwięcej chociaż pewnie zależy od sytuacji i na kogo się trafi. Ja dzisiaj pierwszy raz dzwoniłem na infolinię sprzedażową i trafiłem na dobrą ofertę ciekawe czy jutro też tak będzie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13144
  • 53997
  • 635

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  poradzę: dzwoń do skutku, aż dostaniesz to, czego oczekujesz...nawet w 10 połączeniu 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2028
  • 5495
  • 184

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

Najtańsza opcja wyjdzie tak:

59,90 abonament

5 zł opłaty za łącze innego operatora - jeśli to łącze Orange opłaty nie będzie

i teraz opłata za domek i tu odwrotnie jeśli to łącze innego operatora opłatę można zdjąć, jeśli to łącze Orange lub Światłowód Inwestycje opłaty nie można zdjąć.

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Arti_Kn_Pl czyli jednak Pani z infolinii mogła mówić prawdę jak oferowała koledze @Alex333 sam światłowód za 64,98 zł.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Arti_Kn_Pl tu by się zgadzało. Czyli wychodzi na to, że jednak takiej super oferty dla wybranych nie dostałem. 😁 Co nie zmienia faktu, że te 64,98 zł to i tak bardzo dobra cena.

 

Jeśli ta oferta będzie dostępna to z niej skorzystam.

 

Jakie macie doświadczenia związane z przedłużaniem umowy? Też robicie to przez infolinie, salon czy może czat?

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5503
  • 22295
  • 183

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 

Pytasz jak to robimy to odpowiadam. 😉

Zależy co. Większe rzeczy wymagające gimnastyki: czat lub telefon, generalnie BOK i to często w kilku podejściach. Proste sprawy (np. dodatkowe kanały w TV) samodzielnie w portalu albo czat (jeśli mam wątpliwości). Reklamacje: czat. Salon tylko do rzeczy których nie da się załatwić bez wychodzenia z domu - jak np. wymiana sprzętu. Co do przedłużania umowy to póki co nie robiłem, zostałem na bezterminowej. BTW: od tego się oferta "przedłużeniowa" dla nie nie zmieniła, więc nie wydaje mi się żeby był wskazany jakiś pośpiech. Ale oczywiście YMMV.

Jesteś na właściwym kursie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 w Orange mam tylko światłowód, a umowę zawsze przedłużam samodzielnie online przez konto MO,  a ostatnio w zeszłym roku przez apkę MO.