Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@ketrasaArtur  nic się nie stanie, raz przedłużyłem w ostatnim dniu (zagapiłem się) i wszystko przeszło "bez zgrzytów".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19218
  • 55547
  • 751

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@slav72 też uważam, że ostatniego dnia można przedłużyć, ale lepiej an zimne dmuchać. Jak już decyduję się na przedłużenie umowy, to lepiej na ostatnią chwilę nie zostawiać. Mogą wystąpić nieprzewidziane sytuacje nie koniecznie ze strony Orane. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@ketrasaArtur  problem może wystąpić jeśli ostatnim dniem obowiązywania umowy terminowej jest dzień weekendowy lub święto, w zwykłe dni nie powinno być problemu, ale masz rację lepiej nie czekać do ostatniej chwili.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19218
  • 55547
  • 751

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@slav72 bardziej mam na myśli nieprzewidziane prace serwisowe lub awarie. Dlatego miedzy innymi warto zostawić sobie poduszkę bezpieczeństwa na przedłużenie umowy.

@Alex333 nawet jak nie będzie się dało przedłużyć umowy w dniu jej zakończenia, to jak przejdzie na czas określony i załóżmy, przedłużysz za 4 dni, to naliczona zostanie wyższa oplata tylko na 4 dni, czyli czas w który umowa była na czas nieokreślony.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

Do ostatniego dnia na pewno czekać nie będę. Zawsze wcześniej załatwiam wszelkie przedłużenia. Oczywiście, ze różne sytuacje mogą być. 

 

Mam jeszcze jedną propozycję odnośnie zachowania ceny i dodatkowego rabatu. 

Wiąże się to z połączeniem internet + abonament.

 

Wtedy uzyskam 79,98 + 30 zł abonament. Jedyny minus to mniejsza ilość internetu jaką mam teraz w sensie w ofercie na kartę. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19218
  • 55547
  • 751

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 można też skorzystać z łączenia usług. Osobiście preferuję jak najmniej być związany umowami, wiec zostałbym tylko przy internecie, komórkę dalej bym trzymał w ofercie na kartę, ale to ja piszę tylko tak jak ja bym postąpił. Ty zrobić wedle uznania.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2596
  • 10726
  • 95

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  wydaje mi sie że najlepszą opcją dla Ciebie będzie wybór pakietu Orange Love Mini w cenie 89,99 Od 1. do 24. mies. 89,99 zł/mies. z rabatami. Od 25 mies. 99,99 zł/mies. z rabatami. W pakiecie masz

Orange Światłowód do 300 Mb/s i Abonament komórkowy z internetem 20 GB, rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. https://www.orange.pl/pakiety/dluzejzlove
Pozdrawiam 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód


@Pablo5napisał(-a)

@Alex333  wydaje mi sie że najlepszą opcją dla Ciebie będzie wybór pakietu Orange Love Mini w cenie 89,99 Od 1. do 24. mies. 89,99 zł/mies. z rabatami. Od 25 mies. 99,99 zł/mies. z rabatami. W pakiecie masz

Orange Światłowód do 300 Mb/s i Abonament komórkowy z internetem 20 GB, rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. https://www.orange.pl/pakiety/dluzejzlove
Pozdrawiam 🙂

Właśnie dzwoniłem na infolinię i dokładnie zaprponowano mi tą ofertę za 89,99 zł z abonamentem. Widzę, że przez aplikację MO nie jest ona dostępna lub ja jej nie widzię. 

 

Pani mi też proponowała sam Internet za 64,98 zł mies bez opłaty 20 zł za łącze. Ciekawe...

 

Abonament mi się też nie uśmiecha. Jeśli rzeczywiście miałbym płacić te 64,98 od 1 do 24 miesiąca to mogę przedłużać umowę.

 

Zobaczę czy w salonie też mi taką zaproponują ofertę.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  skoro nie potrzebna Ci oferta łączona to bierz same światełko w tej niższej cenie (może to jakaś promocja 🤔) dostępna tylko na infolinii, wcale nie musi być taka sama w salonie. Ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiał, zawsze jak coś będzie nie tak masz prawo zrezygnować w ciągu 14 dni z racji umowy na odległość, w salonie nie masz tego przywileju.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

W sumie cena tak niska, że aż podejrzana 😁

 

Pójdę jeszcze do salonu. Fajnie by było jakby na miejscu też mieli taką ofertę. Jednak na miejscu lub online jest dla mnie lepsza opcja przedłużyć. Przez telefon boję się, że różnie może być, a później reklamacje, wypowiedzenia po co to w najgorszym przypadku.