Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

Witam,

korzystam obecnie ze światłowodu 300/50 i płacę 79,98 zł. 

 

Z racji tego, że kończy mi się umowa w aplikacji pojawiała się opcja przedłużenia niestety droższa 84,98 zł. Wszystko przez dodatkową opłatę za internet dostarczany na sieci innego dostawcy 4,99 zł. 

 

Pojawił mi się kafelek w aplikacji "nowa umowa z rabatem". Rabat ten ma wynieść 5zł mies. Po kliknięciu w kafelek i dodaniu oferty do koszyka ten rabat nie jest widoczny. 

 

Natomiast przy ofercie Orange Love Mini internet + abonament rabat w koszyku jest widoczny. 

 

Czy ktoś z Was miał taki problem? Czy jednak cena 84,98 zł jest ostateczna?

 

Wiem, że wszystko zdrożało, ale chociaż liczyłem na te 5zł miesięcznie bo wtedy chociaż pozostałbym przy obecnej cenie. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 obecnej ceny przy przedłużeniu umowy na pewno nie będziesz już miał. Zawsze możesz spróbować przedłużenia umowy różnymi kanałami, czat, infolinia, salon, Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym itp. Może uda się uzyskać przynajmniej jakiś dodatkowy rabat, aby zostać przy niższej cenie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

29 ODPOW. 29

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 zawsze możesz zostać przy umowie na czas nieokreślony. Trzeba tylko sprawdzić, jakie opłaty będą po przejściu na czas nieokreślony. Przedłużenie umowy możesz w każdej chwili podpisać. Czasami zdarza się, że przy wycenie nie są rabaty uwzględniane, powinny już być na umowie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

Wydaje mi się, że ten rabat powinien się wyświetlić w koszyku bo w sumie dlaczego przy Orange Love Mini się wyświetla, a przy przedłużeniu nie. Klient powinien być poinformowany za co ile będzie ostatecznie płacił przynajmniej tak mi się wydaje. Bo tak to w sumie przedłużenie podpiszę, a później się okaże, że te 84,98 zł zostanie.

 

Jeśli chodzi o umowę na czas nieokreślny to niestety +10 zł miesięcznie do rachunku jest tym bardziej niekorzystne. 

 

Czy salon może dać ofertę korzystniejszą, albo jakoś ten rabat zastosować? 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

Cześć @Alex333 

Spróbuj skontaktować się z doradcą  infolinią *100 lub 510 100 100 lub napisać na Orange czacie i porozmawiać z doradcą o przedłużeniu umowy. Mozesz też Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym Może uda się wypracować jakąś atrakcyjną ofertę przedłużeniową.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  ten rabat 5 zł powinien Ci się pojawić dopiero w podsumowaniu, przed kliknięciem zatwierdź nową umowę, sprawdź jeszcze raz.

Edyta:

W zasadzie powinieneś mieć możliwość skorzystania z trzech rabatów przy samym światełku (ja tak mam)

rabat za e-fakturę odbierany w Mój Orange 4,99 zł

rabat z tytułu Vouchera 5,01 zł

rabat Zniżka Marketingowa 4,99 zł


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 obecnej ceny przy przedłużeniu umowy na pewno nie będziesz już miał. Zawsze możesz spróbować przedłużenia umowy różnymi kanałami, czat, infolinia, salon, Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym itp. Może uda się uzyskać przynajmniej jakiś dodatkowy rabat, aby zostać przy niższej cenie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@slav72 niestety w podsumowaniu rabat się również nie pojawia

 

@ketrasaArtur próbowałem przez czat niestety cena ta sama spróbuję jeszcze przez salon ewentualnie infolinię. Zdaję sobie sprawę, że wszystko zdrożało. 

 

Ile maksymalnie przed końcem umowy mogę ją przedłużyć? Czy musi to być jeden okres rozliczeniowy? Czy tylko reguła jednego okresu rozliczeniowego obowiązuje w przypadku wypowiedzenia umowy?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53283
  • 619

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  systemy ofertowe na stronie to algorytmy. Jeśli coś się nie podstawia, tego może po prostu nie być

Zawsze to skorygować może dobry handlowiec z uprawnieniami do ofert utrzymaniowych. Wiele mogą, ale w sumie w niewielkim zakresie ( właśnie kwestia tych 5-10zl)

Jak tak na takiego trafisz, utrzymasz wysokość podniesionego  abonamentu właśnie ręcznie wprowadzonymi rabatami 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333  umowę można przedłużyć max na 6 miesięcy przed terminem zakończenia obecnej i minimalnie w ostatnim dniu przed jej zakończeniem.

Edyta:

Od pewnego czasu mimo zastosowania tych wszystkich rabatów cena końcowa i tak wzrasta o 4,99 zł, a to za sprawą tej sławetnej opłaty za świadczenie usług na łączach innego operatora 😡😠


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Przedłużenie umowy Orange Światłowód

@Alex333 teoretycznie możesz przedłużyć umowę w dniu jej zakończenia na czas określony, lepiej jednak nie zostawiać na ostatnią chwilę. Uważam, żę najbezpieczniej będzie przedłużyć umowę na około 5 dni roboczych przed końcem.