Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc w wyborze oferty

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 104
  • 0

Pomoc w wyborze oferty

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, bo chcę zmienić ofertę, ale z zachowaniem tego samego numeru, więc nie wiem czy to powinno być w tym dziale czy "Zakup nowej oferty". Jak źle to sorry.

 

Aktualnie mam starą ofertę Smart Plan Mix 29,90. Mam jakieś tam rabaty, więc płacę miesięcznie tylko 9,90. Dzwonić praktycznie nie dzwonię. Głównie to na jeden numer, który i tak mam darmowy. Smsów też za wiele nie piszę, ale i te też wygląda na to, że są darmowe (choć pewnie do jakiejś ilości). Korzystam natomiast dużo z internetu i zaczyna mi przez to brakować środków, dlatego chcę zmienić ofertę. 

Rozważam abonament 50 zł, który z rabatami wygląda na to, że będzie wynosił 30 zł i tam będę miał 12 GB + 12 GB do odebrania w aplikacji lub Orange Flex za 30 zł (30 GB). 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc w wyborze oferty

@konradk_  i słusznie we Flex  więcej GB za te same pieniądze, tym bardziej jak pisałeś że bardziej zależy Ci na necie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pomoc w wyborze oferty

@konradk_ według mnie FLEX. Nie zobowiązujesz się żadnym okresem oznaczonym, więc zmiany możesz wykonywać w dowolnym momencie, tak jak Tobie pasuje.

Do tego samodzielne zarządzanie w apce i dwie karty SIM przypisane do jednego numeru są w tej samej cenie. Jedną kartę SIM do telefonu, drugą do routera, tabletu itp.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 104
  • 0

Pomoc w wyborze oferty

Hm, tylko teraz jak przeczytałem to (poniżej), to nie wiem czy mogę.

 

Jestem klientem Orange. Czy również mogę skorzystać z oferty Orange Flex?
Jak najbardziej. Masz ofertę na abonament? Do oferty Orange Flex możesz przejść na 180 dni przed końcem swojej umowy. Masz ofertę na kartę? Możesz zmigrować do Flex w każdej chwili. Posiadasz pakiet Orange Love lub rabaty za łączenie usług w Orange i chciałbyś przenieść jeden ze swoich numerów do Flex? Na razie możesz skorzystać z oferty Orange Flex tylko z nowym numerem. Pracujemy nad tym żebyś mógł to zrobić.

Mam umowę przedłużoną na czas nieokreślony, to raz. A dwa, ten rabat 20 zł co aktualnie mam, to jest chyba własnie za łączenie usług. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc w wyborze oferty

@konradk_  jak masz umowę na czas nieoznaczony to tym bardziej możesz przejść do Flex, co do rabatu to się nie wypowiem gdyż nie napisałeś jakich usług łączonych miałby dotyczyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 104
  • 0

Pomoc w wyborze oferty

Szczerze, to ja sam nie wiem xD Mam jeszcze telefon stacjonarny i Neostradę. Więc może to jest wszystko razem połączone i za to ten rabat.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc w wyborze oferty

@konradk_  w takim razie proponuję zadzwoń na infolinię i dopytaj konsultanta co i jak z tym rabatem oraz powiedz o Twoich planach co do numeru komórkowego, powinieneś uzyskać informację.

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze oferty

@konradk_  skoro masz usługi łączone, to pozostawił bym je jak są, do internetu skorzystał bym z Flex i nowego numeru, więcej będzie GB i można raz w miesiącu zmienić plan, jak masz telefon na 2 sim karty, to sim kartę Flex ustawisz do internetu mobilnego i GB z tej karty będą schodzić 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 104
  • 0

Pomoc w wyborze oferty

Muszę się jeszcze dokładnie dowiedzieć jak to jest u mnie. Bo płacić dodatkowo za drugą kartę trochę nie widzę sensu.

 

A to tak można, że jedna karta do dzwonienia a druga do internetu?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc w wyborze oferty

@konradk_  oczywiście że można, jedna sim do dzwonienia, druga do neta (trzeba tylko dokonać odpowiednich ustawień w telefonie, o czym mówi @Anonim ).

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze oferty


@konradk_napisał(-a)

Muszę się jeszcze dokładnie dowiedzieć jak to jest u mnie. Bo płacić dodatkowo za drugą kartę trochę nie widzę sensu.

 

A to tak można, że jedna karta do dzwonienia a druga do internetu?


Jeśli się da to usuń kartę sim z usług łączonych i przyoszczędzisz te 9,90 zł 😉