Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podmiana numerów w OL

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Podmiana numerów w OL

Temat wydzielony z 🎀 Rozpoczynamy świąteczne promocje! Telewizor za 1zł i drugi smartfon za 1zł! - moderator Kinga

 

Mam pytanie.Mam o.lov i 2 dodatkowe nr.  Lov kończy mi się w lutym ,a te dwa nr w grudniu .czy mogę z lova nr przenieść jako dodatkowy,a dodatkowy przenieść do lova.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Podmiana numerów w OL

No właśnie tak mi powiedzieli na infolini w sklepie internetowym ,a w salonie orange mówią ze oczywiście można.Poprostu chcę się upewnić.Bo jak nie to mam czas zmienić operatora.Zależy mi na zmianie bo nr z lova ma wnuczek i on potrzebuje więcej internetu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Podmiana numerów w OL

Taka kombinacja nie przejdzie. Coś podobnego chciałem zrobić, jak miałem wcześniej OL. Raczej tylko przedłużenie umowy, zamiana niestety nie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Podmiana numerów w OL

No właśnie tak mi powiedzieli na infolini w sklepie internetowym ,a w salonie orange mówią ze oczywiście można.Poprostu chcę się upewnić.Bo jak nie to mam czas zmienić operatora.Zależy mi na zmianie bo nr z lova ma wnuczek i on potrzebuje więcej internetu


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Podmiana numerów w OL

Niestety nie da się tego zrobić w prosty sposób. Można tak poprowadzić zamówienie, aby dojść do stanu jaki chcesz, ale wiąże się to z migracją na kartę i powrotem do Love w nowej konfiguracji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Podmiana numerów w OL

@zbignieww W takim razie chyba deko wypadłem z rynku. Ja kiedyś jak miałem numer tel OL, internet LTE w OL + numer na abonament, to połączyłem wszystkie usługi w trakcje trwania umowy. Kończyły się w różnych terminach. Umowa była podpisywana przez BOK i wszystkie trzy numery po podpisaniu nowej umowy miały jednakowy okres na 24 miesiące, liczone od daty podpisania.

 

Czy teraz uległo to zmianie i nie ma możliwości podpisania w ten sposób?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Podmiana numerów w OL

@ketrasaArtur to co opisujesz jest trochę inną sytuacją, bo Ty do istniejącego Love dodawałeś po prostu dwa numery, a @leslawh chce zamienić nr główny w Love na inny - co już takie proste nie jest. Należy wtedy zakończyć dotychczasową umowę Love i  zmigrować numer główny na kartę, a następnie podpisać nową umowę na Love wskazując, że chcemy inny numer jako główny, a na ten który zmigrowaliśmy podpisujemy nowy abonament.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Podmiana numerów w OL

@zbignieww faktycznie, to trochę inaczej niż w mojej ofercie. Chciałem jednak zaznaczyć, Że Twoje rozwiązanie jest słuszne, tylko ma wadę, bo z OL nie można przenieść numeru do oferty na kartę. Trzeba zaznaczyć, że chodzi o innego operatora niż Orange. W tedy już jest ok. Wymaga to jednak trochę zachodu i pilnowania przenoszenia numerów, bo ostatnio z tym jest coraz większy kłopot. W październiku podobno fiolet miał jakąś awarię systemu i numery się nie zawsze przenosiły.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Podmiana numerów w OL

Jeszcze raz lov kończy mi się 18 luty czy mogę teraz rozwiązać umowe i dodac nr z tych 2 pozostalych

Anonim

Nie dotyczy

Podmiana numerów w OL


@leslawhnapisał(-a)

Jeszcze raz lov kończy mi się 18 luty czy mogę teraz rozwiązać umowe i dodac nr z tych 2 pozostalych


@leslawh , sam nie możesz rozwiązać love bez kary. Musi propozycja taka wyjść od Orange. Masz czas, więc podpytaj w salonie o taki mix. Z Love, jak Ci wcześniej pisali koledzy, jest trochę zagmatwane.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Podmiana numerów w OL


@leslawhnapisał(-a)

Jeszcze raz lov kończy mi się 18 luty czy mogę teraz rozwiązać umowe i dodac nr z tych 2 pozostalych


Jak wspomniał @Anonim rozwiążesz umowę na OL, to za płacisz karę, ale nie możesz przenieś tego numeru do Orange na kartę po rozwiązaniu umowy. 

 

Można spróbować takiej opcji:

Numery kończące się w grudniu przenosisz do OL po przez podpisanie nowej umowy.

Numer kończący się w lutym przed końcem umowy przenosisz do innego operatora, tylko w ten sposób w tej chwili go utrzymasz (w lutym może być inaczej). Po kilku dniach przenosisz znowu do Orange po przez podpisanie umowy jaka Tobie odpowiada.

 

 

Trochę gmatwaniny i pilnowania, ale ja bym to w ten sposób zrobił zachowując numery.