Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie 3 abonamentów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Połączenie 3 abonamentów

To na spokojnie :). Nawet te 70GB po roku to sporo.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9903
  • 85

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14cofnij się do mojego postu 12 minut temu tam opisałem program Środy z Mój Orange z linkiem (gdzie jest to szerzej opisane)  gdzie dostaje się prezenty co środę tylko musisz być zarejestrowany na Mój Orange i później się zalogować  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Połączenie 3 abonamentów


@sherif14napisał(-a)

@ketrasaArtur @Pablo5 To dopytam jeszcze o te pakiety. Podane ilości GB odnawiają się co miesiąc?


Tak, GB odnawiają się co cykl rozliczeniowy. Niewykorzystane GB nie przechodzą na kolejny cykl rozliczeniowy.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 441
  • 3767
  • 19

Połączenie 3 abonamentów

GB odnawiają się co okres rozliczeniowy. Za łączenie usług masz dodatkowo 6 GB (po 3 GB za te dodatkowe rabatowane numery) To pakiet tzw na konto i nie jest przypisany do żadnego numeru. Tak jak już padło prezenty Środy z Orange. W skali miesiąca kilka dodatkowych GB możemy zagrać (one są ważne też do końca cyklu rozliczeniowego). 

 

Jeśli chodzi o dodatkowy internet internet to jest opcja dobrania pakietu na umowę 10 GB za 10 zł. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Połączenie 3 abonamentów

Dopytam jeszcze o to "ugranie". Gdzie jest większa szansa coś zyskać: telefonując do BOK czy osobiście w salonie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9903
  • 85

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14Wydaje mi się telefonując do BOK-a może coś zyskać   🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14oczekujesz wróżby z fusów? Sprawdź i się podziel. Jakoś każdy chce się dowiedzieć jak po taniości przedłużyć a mało kto chce się pochwalić osiągnięciami negocjacyjnymi.