Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

no i mniej wiecej chyba o to mi chodzi bo orange love to bedzie nowa usluga i ja jestem jej nowym klientem a ze mam juz funpacka to i tak wg mnie jest to dla mnie i dla operatora nowa umowa i nowa usluga czy sie myle?i o co mam pytac i jak rozmawiac zeby tak bylo?

Anonim

Nie dotyczy

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ


Łukaszkuraczek napisał(-a):

no i mniej wiecej chyba o to mi chodzi bo orange love to bedzie nowa usluga i ja jestem jej nowym klientem a ze mam juz funpacka to i tak wg mnie jest to dla mnie i dla operatora nowa umowa i nowa usluga czy sie myle?i o co mam pytac i jak rozmawiac zeby tak bylo?


@Łukaszkuraczek, na Twoim miejscu bym wszedł w https://www.orange.pl/ > Sprawdź teraz...na razie nie KUP, tylko czekaj na okienko w tej opcji https://www.orange.pl/love#loveGloriousSG ...podaj dane do tego okienka niebieskiego 801234567 i czekaj na odzew.

Ewentualnie zrób konfigurację sam i kliknij tutaj i czekaj tak samoEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Każda promocja ma to określone w regulaminie, np. w tym dla miedzi https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006111/4108516985.pdf jest takie info:

 

2017.11.29_20h18m26s_001.png


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

znaczy sie u mnie mam tylko 20mb neo a nie 100 a umowa konczy sie mi w sierpniu 2018 czyli juz 12 miesiecy minelo i jest mniej jak 12 do konca wiec powinienem byc traktowany w przypadku przejscia z funpacka na LOVE jako nowy klient i dostac ten telefon ktory daja zupelnie nowym kilientom?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Jeśli jesteś uprawniony do migracji do Love, to tak.
Anonim

Nie dotyczy

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ


Łukaszkuraczek napisał(-a):

znaczy sie u mnie mam tylko 20mb neo a nie 100 a umowa konczy sie mi w sierpniu 2018 czyli juz 12 miesiecy minelo i jest mniej jak 12 do konca wiec powinienem byc traktowany w przypadku przejscia z funpacka na LOVE jako nowy klient i dostac ten telefon ktory daja zupelnie nowym kilientom?


@Łukaszkuraczek, zrób tak, jak Ci radziłem i nie daj sobie mieszać w głowie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

telefon j3 za 1zl (gadzet)  przysluguje dla nowych klientow adsl/vdsl orange love 4u oraz dla migrujacych z adsl/vdsl na ftth. rowniez przysluguje dla klientow orange love z tv 4G.

wiec jezeli nie przechodzisz na ftth nie dostaniesz bo sie nie nalezy. a pozostajac w tej samej technologi co teraz tylko zmieniajac opcje na orange love nie powoduje ze stajesz sie nowym klientem 😉
mozesz zamienic to co masz teraz  na orange love 4u. tez mozesz pozamieniac obecne abonamenty komorkowe na te nowe. chyba ze ktoras z komorek nie jest uprawniona - czasem tak bywa, ale wiekszosc mozna pozmieniac bezproblemowo.

 

ale dzis przyszla oto taka wiadomosc
od 28listopada telefon orzyma każdy klient ktory:

- przechodzi na oferte orange love z tv (czyli 4U lub 4G z tv) bez wzgledu na posiadane wczesniej produkty i technologie internetu (zarowno nowy jak i migrujacy z innych ofert z internetem)
- posiadajacych juz oferte orange love 4U gdy migruje na ftth w ofercie orange love 4u

 

czyli teraz sie nalezy haha
chyba za duzo tych sluchawek zostalo ze juz praktycznie kazdemu sie nalezy 😉
idzie sie zakrecic bo co chwila zmieniaja

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

dziekuje za opdowiedz i zaineresowanie tematem znaczy ze wrato jeszcze chwile zaczekac i nie dac sobie wmowic ze sie nic nie nalezy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

@s_a_t_a_n, dynamika ofert wzrasta w pewnych okresach bardziej, więc mnie to wcale nie dziwi. Warto więc czasem poszperać albo ciut poczekać. Poza tym, każdy ma na swoim koncie zakładkę Oferta. Można też zaznaczyć u siebie, że jesteśmy zainteresowani przesyłaniem ofert w rozumieniu marketingowym, zaś szczegóły dopinamy według własnych oczekiwań...albo dziękujemy.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

a zapytam jeszcze o jedna rzecz zwiazana z neostrada, moze sie myle moze nie mam racji ale chyba jesli jest juz dostepny swiatlowod a ja place np 99 zl za 20mb a ktos w innym miejscy placi 99zl za 100mb czy wiecej, to nie powinno byc przypadkiem tak ze mi z racji mniejszej predkosci internetu nie nalezy sie jakas ulga w rachunku za internet skoro mam mniejsza predkosc a to juz nie moja wina? (posrednio moja bo miejsce zamieszkania decyduje), ale to tak jakby za tą samą cenę ja mam pół obiadu a ktoś ma cały (może nie najlepsze porównanie)