Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Witam, moze ktos mi wyjasnic czy majac umowe (nie orange LOVE) na NEO+TV+TEL KOM+TEL STACJ. i internet mobilny która kończy mi się w sierpniu 2018 moge oraz drugi TEL KOM na ktorym umowa konczy sie w grudniu 2017

moge podpisac nowa umowe/przedluzyc stara i wejsc do orange love na zasadzie nowego klienta czy jestem traktowany jak stary klient ktory nie dostaje np tel za 1zl?

bo cos w BOK mi kobitka tlumaczyla ze niby na 3 miesiace przed koncem umowy na neo bede mial mozliwosci takie jak nowi kienci?

z gory dziekuje z a opd:)

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Jest to zawsze indywidualnie. Zwykle na 93 dni są wszystkie opcje. Czasem można wcześniej.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

ale znaczy ze moge sie "domagac" zeby mi ten tel za 1zl tak jak w przypadku nowych klientow sie "nalezal"?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

To jest indywidualne. Poza tym telefonów za 1 zł już nie ma, wszystkie są na raty.
Anonim

Nie dotyczy

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ


Piotrekk85 napisał(-a):
To jest indywidualne. Poza tym telefonów za 1 zł już nie ma, wszystkie są na raty.

@Piotrekk85, nie zgadzam się z tym.

@Łukaszkuraczek, spójrz chociażby na tę ofertę tutaj. Proponuję Ci stworzyć swój pakiet i Przejdź do konfiguratora Orange Love. Czekaj potem, jak się pojawi okienko z propozycją oddzwonienia w ciągu 28 sek. To rozmowa darmowa z infolinii sprzedażowej 

28 sek..PNGTam możliwości są dostosowane do Twoich oczekiwańEmotikon: Szczęśliwy Warto to przemyśleć!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Ale z czym się nie zgadzasz?
Anonim

Nie dotyczy

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ


Piotrekk85 napisał(-a):
Ale z czym się nie zgadzasz?

Z drugim zdaniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Telefon na stronie www przekazywany jest jako gadżet, a nie jako regularna sprzedaż. Małym druczkiem jest info "do wyczerpania zapasów". Gadżety wysyłane są zwykle po czasie na odstąpienie. Więc może się tak okazać, że pula gadżetów się skończy. Owszem można starać się o coś innego, ale to już insza para kaloszy.
Anonim

Nie dotyczy

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

@Piotrekk85, nie rozumiem Twojego toku myślenia. Skoro, cytuję:"Samsung Galaxy J3 (2016) dostępny za 1 zł (do wyczerpania zapasów) po aktywacji umowy Orange Love z TV na 24 mies." , to bez znaczenia jest, czy to gadżet, czy bzdet. To normalny smartfon w ofercie. Nie Ty o tym zdecydowałeś i pozwól innym proponować fakty, a nie gadżety.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

PYTANIE O PRZEDLUZENIE UMOWY W CZASIE TRWANIA STAREJ

Tu niestety jest zbitka marketingowa: nie daje 100% gwarancji otrzymania telefonu.