Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange OPEN a Orange LOVE


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Orange OPEN a Orange LOVE

Witam.

Nie dawno byłem u konsultanta rozmawiać w sprawie przedłużenia umowy z informacją ,że dostanę atrakcyjne warunki więc jadąc na rozmowę byłem nastawiony pozytywnie.

Niestety ale po przedstawieniu oferty zawiodłem się gdyż ilość usług jakie posiadam dało mi taką zniżkę w promocji Orange OPEN ,że nawet Orange LOVE nie jest w stanie tego zastąpić zwłaszcza gdy konsultant zaczął proponować tylko 100Mbits gdy w tej chwili mam 600Mbits.

Na chwilę obecną przeczekam ten okres czasu i zobaczymy czy nie pojawi się jeszcze lepsza promocja dla osób przedłużających umowę.

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Orange OPEN a Orange LOVE

Nie wiem do końca czy zadajesz pytanie czy tylko dzielisz się spostrzeżeniami.

Odnośnie rabatów Open - nie łączą się one z Love.

 

https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h0c/h8b/8940574015518/Regulamin-promocji-Orang...

 

16.
Promocja nie łączy się z promocją Orange Open Extra oraz Orange Open Extra dla Światłowodu. Jeżeli w ramach tych promocji mają już Państwo przyznany rabat, przy zakupie Usługi zostanie on wyłączony.

Anonim

Nie dotyczy

Orange OPEN a Orange LOVE

@Gatts, jeżeli mogę doradzić, to zgadzam się z Tobą, że może pojawić się na horyzoncie lepsza oferta. Natomiast czy skorzystać z salonu, czy też poza lokalem, wybrałbym to drugie. Zaletą jest brak "oddechu" oczekujących w kolejce i jeżeli trafisz na merytorycznie przygotowanego konsultanta, gwarancja skuteczności tej formy ofertowej jest większa. Warunkiem niezbędnym jest także Twoje zdecydowanie, poszerzone o wiedzę nt. ofert i ich zakresu. Pokazujesz, że wiedzę masz. Jeżeli przejdziesz etap Twoich oczekiwań typu konfiguracja, regulaminy tam obowiązujące, to dobry moment na okienko, w którym to operator oddzwania w ciągu 28 sek. Ja tak, z XXwiecznego zgredzika z archaicznymi telefonami, wskoczyłem w Orange Love z VoLTE i WiFi Calling. "Zaprzyjaźniam się" z Androidem i aplikacjami, żebym nie był 100 lat za MurzynamiEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Orange OPEN a Orange LOVE

Patrząc na te wszystkie promocje oraz gdy bierze się udział w różnych programach lojalnościowych w 99% przypadków jako nowy abonent uzyskuje się lepsze warunki umowy (i nie chodzi o same firmy ,z którymi podpisuje się umowy ale właśnie programy lojalnościowe).

Więc w tej chwili za przejście do Orange czyli przeniesienie numeru będąc w Payback można dostać 3miesiące za 0złotych i kilka tysięcy punktów a do tego dochodzą inne profity od innych firm gdy właśnie zawierasz nową umowę z Orange.

W takim przypadku lepiej jest przenieść się do innego usługodawcy aby za jakiś czas wrócić znów do Orange by dostać te profity jako nowy abonent.

Anonim

Nie dotyczy

Orange OPEN a Orange LOVE

@Gatts, swego czasu miałem sytuację podobną w T-mobile. Tylko trick po miesięcznym okresie z cesją (coś ok. 5 dych) dał mi warunki dużo lepsze, niż jako wieloletniemu klientowi. Chyba coś było na rzeczy, bo najpierw byłem w Plusie i mobilki w Orange już nie zmienię. Twojego wyboru nikt i nic nie zatrzyma...choćby to było z karą. Hen dawniej było znacznie gorzej, bo jak pies z przykulonym ogonem, musiałeś siedzieć cicho i nie marudzić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Orange OPEN a Orange LOVE

Mam jeszcze ponad 40dni na koniec jednej umowy i tak o kilka dni więcej na kolejne trzy numery więc nie wiem czy warto składać wypowiedzenie umowy już jutro to znaczy 30.11.2017 czy czekać jeszcze kilka dni do tego 30dniowego okresu wypowiedzenia z możliwością przeniesienia numeru i kolejnych numerów.

Tak samo fajnie było by skorzystać także z Orange Energia ale niestety ceny na chwilę obecną dla użytkownika indywidualnego są nie do zaakceptowania gdy bierzemy pod uwagę umowę na 3lata bo udało mi się na przykład zawrzeć umowę na zakup energii elektrycznej przy cenie kilowata 0.246złotego brutto bez opłaty handlowej więc przy moim poborze rocznym na poziomie 2.5MW jest to oferta idealna w obecnej formie.

Poczekam może jakieś świąteczne promocje będą bardziej akceptowalne do przedłużenia umowy a teraz tylko obserwuję oferty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange OPEN a Orange LOVE

W przypadku komórek nie ma 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Okresem wypowiedzenia jest pełen okres rozliczeniowy.