Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love

Mam obecnie trzy nr komórkowe i Światłowód. Dwie umowy komórkowe dobiegały końca. Wczoraj scaliłem jeden numer ze Światłowodem w Pakiet Orange Love internet + telefon. Pozostała mi jeszcze jedna umowa komórkowa do przedłużenia. Czy można ją dołączyć do Orange Love? Czy trzeba przedłużyć osobno? Oferty są słabe a co konsultant to praktycznie inna historia! Zależy mi na dobrej ofercie z nowym smartfonem. Jak to najlepiej rozwiązać?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Nie wiem czy jednym zamówieniem, ale drugim może dodać dodatkową kartę do love za 19,99 zł.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love

Ale wtedy dwie karty będą "podpięte" pod jeden abonament? Czy każda będzie miała osobny? Poza tym chciałbym do tego numeru smartfona.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

W Orange Love (samym) masz oferty bez urządzenia. Ale możesz dokupić do numeru sprzęt (telefon) na raty. Ile? to zależy od tzw. wiarygodności płatniczej. Po szczegóły skontaktuj się z infolinią lub z salonem. Przy przedłużeniu zwykle nie ma problemu.
Cennik słuchawek jest np tu https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h8a/hdb/8884677967902/Cennik-produktow-w-Oferc...

Ew. wziąć ofertę oddzielnie.