Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta orange - przedłużenie umowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Oferta orange - przedłużenie umowy

Dostałem propozycję 90zl za 2 numery na firmę, na jednym 25gb +5gb roaming  na drugim 10gb w pl i 2gb roaming, 1000gb internetu i do tego Galaxy A9 41zlx24.to dobra oferta? Jestem 12 lat w Orange 

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Oferta orange - przedłużenie umowy

1) 90zł netto czy brutto?
2) dużo korzystasz z netu w roamingu ue?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Oferta orange - przedłużenie umowy

1) netto

2) tak


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Oferta orange - przedłużenie umowy

To cenowo i ilość GB w kraju wg mnie jest OK. Jeśli chodzi o roaming, to dowiedz się więcej szczegółów - wydaje mi się, że to oferta "standardowa" gdzie jeśli jesteś częściej w roamingu niż w Polsce - będziesz płacił dopłaty do usług roamingowych w UE po kilku miesiącach. Konkurencja też ma porównywalne opłaty ale przelicz czy to Ci się kalkuluje jeśli często jesteś za granicą

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Oferta orange - przedłużenie umowy

Tak dokładnie, polityka uczciwego korzystania z usług roaming, 51% z 4mies musisz przebywać za granicą żeby dopłacać za rozmowy i internet i mnie to łapie niestety bo przebywam pół roku za granicą ale biorąc nowa umowę będę miał znowu to wyzerowane i przez 4-6mies będę mógł korzystać z pakietów roamingowych 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Oferta orange - przedłużenie umowy

Nie jestem tego pewien "zerowania". Wydaje mi się że to tak nie działa choć pewności nie mam.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Oferta orange - przedłużenie umowy

Pani przez tel pow że tak. Czyli jest to dobra oferta? Teoretycznie 2x 20zl za tel i 50zl internet. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Oferta orange - przedłużenie umowy

Cenowo w Orange chyba lepiej nie będzie. A roaming bym zweryfikował jeszcze niezależnie. Ew. może ktoś z Orange tu coś napisze.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Oferta orange - przedłużenie umowy

Ten internet to internet biurowy. Czyli oddzielna karta sim i te 999 GB do wykorzystania tylko w strefie biurowej. Jeśli Ci potrzebny to ok. Jeśli nie, to pierwszy numer 40 zł netto, a drugi 25 zł netto. Czyli 65 netto + rata za telefon (tu działa inny cennik).
Uważaj na roaming. Zadziała polityka uczciwego korzystania. Nic się nie wyzeruje.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Oferta orange - przedłużenie umowy

No właściwie to internet nie jest mi potrzebny ale... płacę teraz za stałe łącze światłowodowe 60zł/netto/mies, mam 50mb i mi to wystarcza, tyle że tutaj mógłbym w tej sytuacji zrezygnować z tego światłowodu i korzystać z Orange, pytanie tylko czy to będzie porównywalnie działać ? Niby 225mb/s LTE ale jak jest w praktyce ?

 

Wiem, że zadziała polityka uczciwego korzystania, pytałem o to właśnie Panią która ofertę przedstawiła, zadałem konkretne pytanie, czy będąc teraz na dodatkowo płatnych roamingowych usługach to czy znowu będą liczone od nowa te 4mies i dop po tym okresie znowy wskocze w płatne ? Pow, że tak, nowa umowa, przy najbliższym cyklu rozliczeniowym będę mógł korzystać z pakietu roamingowego tak jakbym dopiero co wyjechał za granicę - co by mnie urządzało bo za 4mies wracam ;]

 

Chciałem bez internetu ale Pani twierdzi, że to jest w pakiecie promocyjnym i koniec. Jeśli chciałbym ofertę bez internetu to dopiero za pół roku jakoś bo kończy mi się umowa 29.12.2019