Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

► Wątek został wyodrębniony z tematu Dlaczego oferty orange, stały się mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji? - Moderator Wiktor ◄

 


@krzysztof325 napisał(-a)

Dzień dobry.

 

Od kilkunastu lat jestem klientem Orange ....


Cześć!

Ja jestem w podobnej sytuacji i również zastanawiałem się nad zmianą operatora. Obecnie po połączeniu wszystkich usług (TV sat, internet, telefon stacjonarny i komórkowy) mam w końcu jeden abonament w kwocie 99,99 PLN. Czekam jeszcze na zwiększenie prędkości łącza na światłowód - później zobaczę co dalej. Może zaczną dbać o poważnych klientów. Pozdrawiam.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

Ja też poważnie zastanawiam się nad zmianą operatora, ponieważ moje rachunki wzrosły, zamiast maleć. Dwa lata szybko miną, a jakby na potwierdzenie tej tezy, wczoraj "zapukała" osóbka z ofertą na światłowód, który już jest założony w moich okolicach. 70 Mbps za 49,00 + instalka 1,00 zł. to mój portfel już się "cieszy" na samą myśl. Ceny porównywalne przy pierwszej Neostradzie na dużo słabszym, choć na owe czasy stabilnym połączeniem z internetem.


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

Oferty Orange nie stały się nieatrakcyjne, trzeba porównać je z konkurencją jak jabłko do jabłka. Światłowód jak doprowadzamy bezpośrednio do lokalu klienta, wiec praktycznie bez straty na łączu. Z zakupionych 600mb dociera 599mb. Porównać to z konkurencją korzystającą głównie z COAX, z zakupionego łącza masz 30% straty.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

@bwlodar, staram się porównywać oferty, o ile są dostępne. Niestety, nawet najnowsza oferta 

Regulamin promocji Internet 1/18 od 13 kwietnia aż do odwołania

światłowód.PNG
https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006147/4108589220.pdf jest poza moim zasięgiem. Nie liczę, ile razy wpisywałem się na listę od ponad roku, ale dzisiaj powtórzyłem cały proces w związku z tą ofertą. I zawsze jestem pierwszy, więc skoro ja miałbym łazić i nawiać sąsiadów, to u konkurencji wygląda to całkiem realnie, ponieważ linia już jest i sami zaczęli zabiegać. Nadmienię, że oni w tym czasie weszli fizycznie z ofertą, a mnie póki co Orange oferuje na koncie 20Mb, z której musiałem zejść do 10 Mb z powodu ciągłego zrywania (na miedzi). Tak u mnie wygląda porównanie "jabłek".

Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

@AnonimOrange nie jest wstanie przebić się z oferta jaka masz już u Ciebie na wyciagnięciu ręki i to oni biegają do Ciebie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

Gdyby Orange mocniej zaczęło inwestować w promocje adresowe. I przekonało pracowników/sprzedawców do nie siania hejtu jak przy starcie geopromocji.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

Co biedni pracownicy mogą, skoro strategia firmy jest poza ich zasięgiem? Przecież oni są tak samo, a czasem lepiej zorientowani, co na ich terenie przejdzie, a co jest mrzonką Emotikon: Język Nie trzeba być fachowcem, by wyciągnąć właściwe wnioski z możliwości operatora. Przekonało się wielu i @Anonim się też zawiódł. Szczerze wątpię, by po raz trzeci Orange zainwestowało na moim terenie. @Piotrekk85, radiówka z masztami i później kopanie rowów, by przejść na miedź, to wydatek spory jak sądzę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

Nie da się wszystkiego zrobić w kilka lat w całej Polsce.

Anonim

Nie dotyczy

Oferta Orange Love - zastanawiam się nad zmianą operatora

@Piotrekk85, to przynajmniej niech nie karmią nadzieją, że składając wniosek o światłowód, podtrzymują ten formularz nadal i to bez jakiejkolwiek deklaracji. Złożyłeś, to jesteś "odfajkowany" w systemie i cześć pieśni.