Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

Witam. Chciałem zapytać społeczność Orange czy Wam także dyktują sztywne warunki przedłużenia umowy, oraz propozycja telefonów których się nie chce? Próbowałem przedłużyć umowę, panie na infolinii klepią jak z regułki i pytając o dodatkowy rabat za 5 numerów - nie da się, chcę wziąść zestaw telefonów które są na 24 miesiące , żeby zmienić na 36 miesięcy z umową - nie da się. Jakaś propozycja aby klient został zachęcony do przedłużenia ? - nie ma.  Już chyba Orange nie dba o klienta stałego, a kiedys polecałem bardzo, dzięki temu Orange zdobyło kolejnych 25 klientów po parę numerów. Chyba trzeba migrować i nie przywiązywać się na dłużej jak nie ma kompromisu a byłem 5 lat z Orange 😕  jak sytuacja wyglądała u Was przy przedłużeniu ? 

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

Ciekawe oferty z telefonem bywają w sklepie Orange na portalu www, upustów za staż już nie ma.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

Rozumiem ze za staż nie ma upustów, tylko ze teraz dosałem propozycję abonamentu o 50% wyższą i mniej internetu niż wcześniej posiadałem w aktualnej umowie.  Nie zachęca do pozostania. Co do telefonów , mi jest bez różnicy czy kupię w orange czy w sklepie jakimkolwiek z telefonami . Najważniejsza to dobra umowa a takiej brak. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

Ceny abonamentów dla nowych klientów poszły też w górę. Inflacja robi swoje.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

No coż, dobrze że są firmy konkurencyjne. w cenie abonamentu który teraz mam u konkurencji dostaję to samo czyli bez limitu rozmowy itp + 30Gb internetu. Orange podniósł się o 50% i skromne 7GB. Rozumiem inflacja ale jestem człowiekiem który obserwuje rynek i nie wszyscy tak podskoczyli. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

@marcin_subaru55 w moim przypadku przedłuźemie umowy wiązało się z podwyżką, więc niestety zrezygnowałem z przedłużenia. Zostawiłem jeden numer w abonamencie Plan Mobilny, bo dostałem dodatkowe minuty międzynarodowe, w cenie abonamentu. Zobaczę, co będzie się działo za 15 miesięcy, bo wtedy będzie mi przysługiwało możliwość przedłużenia umowy. Pewnie już będą również bardziej sprecyzowane plany 5G, więc liczę na jakiś ciekawy bonus z okazji 20lecia stażu w Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

Ale porównujesz oferty abonamentowe? Czy wszystkie? Orange też ma tani Orange flex z nolimit i 30 gb za 30 zł.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

@marcin_subaru55 niestety czasy w ktorych przy przedluzaniu umowy otrzymywalo sie ekstra bonusy, obnizki i super ceny telefonow juz dawno minely. Nawet nowy klient nie moze juz liczyc na takie warunki jak kiedys


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

Porównuję oferty abonamentowe. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Wam również orange nie proponuje nic korzystnego przy przedluzeniu umowy ?

To za jaką cenę masz 30 GB w abonamencie u konkurencji?