Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

Witam,

 

Chcę sam przedłużyć sobie umowę na pakiet Orange Love, lecz za każdym razem wyskakuje mi błąd na stronie. Czy ktoś jest w stanie pomóc?

 

sebek1006_0-1609538181354.png

 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

@sebek1006  zmień przeglądarkę i sprawdź, inna opcji to bug, jak się nie uda dziś, to jutro sprawdź. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

Sprawdzałem już na 3 przeglądarkach, Firefox, Chrome, Edge - wszędzie ten sam błąd, sprawdzałem kilka razy od 21.12.2020r i nic.

Anonim

Nie dotyczy

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

Może być problem z kontem Mój Orange, proponuję kontakt z bok Orange, inna opcja, to na stronie jest zamawianie oferty i konsultant oddzwania 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

Z przedłużeniami Love przez stronę często są problemy. Trzeba przez "żywą osobę".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

@sebek1006 skontaktuj sie z BOK https://www.orange.pl/view/kontakt# konsultant przedstawi Ci oferte przedluzenia uslug


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

@byczyn_86  a to wiem, że na BOK przedstawią mi ofertę, nawet sami dzwonią z ofertą. Mi chodzi o to, że dają możliwość samemu przedłużenia umowy online a ta opcja nie działa. Moim zdaniem trochę słabe, że na oficjalnej stronie Orange jest opcja, która nie działa - a ona mi odpowiada najbardziej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Bład na stronie podczas przedłużenia umowy online

Sęk w tym, że wg Orange informacje na stronie trzeba inaczej interpretować. Oficjalnie nie ma opcji na przedłużenia umowy w Orange Love.

Frazę "Przedłuż umowę z Orange Love" wg Orange należy interpretować by przedłużyć dotychczasowe usługi (inne niż Love) w nowej ofercie Orange Love.

Przy innych miejscach są zakładki do zamówienia rozmowy.

Ale to taka korpo-nowomowa.