Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędny numer dowodu na umowie, kurier odmówił jej zostawienia.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 1

Błędny numer dowodu na umowie, kurier odmówił jej zostawienia.

Witam, dziś przy okazji doręczenia aneksu do umowy, okazało się że na umowie widnieje nieaktualny numer dowodu osobistego. Kurier odmówił wydania przesyłki i nie podpisałem umowy. Czy w tej sytuacji, po powrocie przesyłki do Orange i skorygowaniu błędu, wróci do mnie umowa na tych samych zasadach, czy muszę od nowa ustalić ją z konsultantem? Sęk w tym, że była zawierana telefonicznie z działem rezygnacji i zawierała niestandardowe warunki.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędny numer dowodu na umowie, kurier odmówił jej zostawienia.

Standardowo warunki muszą być ustalone na nowo, zgodnie z ofertą dostępną danego dnia. Spróbuj skontaktować się z działem rezygnacji później ponownie. Obecnie pula bonusów jest i tak ograniczona.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 1

Błędny numer dowodu na umowie, kurier odmówił jej zostawienia.

Problem w tym, że kontakt z działem rezygnacji ze strony klienta jest niemożliwy, trzeba czekać na odzew z ich strony...


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 1

Błędny numer dowodu na umowie, kurier odmówił jej zostawienia.

Jeszcze jedno pytanie. Czy w wyżej opisanej sytuacji złożone rezygnacje na wszystkie numery ponownie wchodzą w życie, czy muszę znów składać je od nowa w salonie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędny numer dowodu na umowie, kurier odmówił jej zostawienia.

To zależy od tego co było ustalone w rozmowie telefonicznej. Podejrzewam, że zostały wycofane telefonicznie bez konieczności podpisania aneksu. Sugerowalbym skontaktować się z BOK np na czacie.