Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament rabat

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Abonament rabat

Witam mam problem 🙂 chciałabym sobie przedłużyć już umowę ponieważ w salonie dziś powiedzieli że będzie korzystniej przez internet zgadzam się po zobaczeniu rabatów . Mam uslugi stacjonarne które także są uwzględnione w rabacie . Gdy chcę zaznaczyć już sobie to z 55 zl na 27,90 + 15 zl co miesiąc za telefon i gdy już wybiorę nadal w zamówieniu pokazuje mi się stara cena 55 zl a nie 27 i razem wychodzi nie 42 tylko 70 co mam zrobić potrzebuje telefon na już a nie będę płaciła tyle za abonament pomocy ! 🙂
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Abonament rabat

Cześć! Rozumiem, że chodzi Ci o ofertę z rabatem Orange open extra? Jesli tak to powiem Ci, że i na podsumowaniu zamówienia oraz na umowie abonament podany będzie w pełnej kwocie a rabat 50% zostanie wyłączony automatycznie po zweryfikowaniu w systemach posiadanych przez Ciebie usług.
Edit. Rabat zostanie włączony automatycznie a nie wyłączony. Przepraszam za błąd - autokorekta w telefonie 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Abonament rabat

@natalju80 rabaty zazwyczaj naliczają się automatycznie 🙂 U mnie tak było, ale zawsze możesz przedzwonić do BOK i się upewnić - przez aplikację Mój Orange masz darmowe połączenia z doradcami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Abonament rabat

Na stronie Orange działają skrypty (program) który czasami może mieć błąd, niekiedy też pewne skrypty nie działają prawidłowo we wszystkich przeglądarkach internetowych. Sprawdź może czy próba złożenia zamówienia z użyciem innej przeglądarki da taki sam wynik. Gdy ja wybierałem jakieś usługi, chciałem złożyć zamówienia to często pojawiało sie okno czatu z konsultantem. Warto skorzystać z tej pomocy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Abonament rabat

Cześć! Rozumiem, że chodzi Ci o ofertę z rabatem Orange open extra? Jesli tak to powiem Ci, że i na podsumowaniu zamówienia oraz na umowie abonament podany będzie w pełnej kwocie a rabat 50% zostanie wyłączony automatycznie po zweryfikowaniu w systemach posiadanych przez Ciebie usług.
Edit. Rabat zostanie włączony automatycznie a nie wyłączony. Przepraszam za błąd - autokorekta w telefonie 😉