Zdjęcia członków Społeczności w tle strony?
" class="opl-idea__label--">@Anonim, @Misiek62, ależ ja od maja 2015 nie posiadam FB z powodów typowo informacyjno-koleżeńskich 😉 Nie preferowałem informowania znajomych o swoich planach przed i po realizacji, będąc fanem dialogu w cztery "oka"
FB to był tyljko przykład...moze być NK, G+, Tweeter itp itd 🙂 ...a swoją drogą idąc śladem @Artur zmieniam na jakiś sczas avka ![]()
02-03-2017 w Pomysły