Poziom 35, Ekspert Galaktyczny

@Anonim, @Misiek62, ależ ja od maja 2015 nie posiadam FB z powodów typowo informacyjno-koleżeńskich 😉 Nie preferowałem informowania znajomych o swoich planach przed i po realizacji, będąc fanem dialogu w cztery "oka" Emotikon: LOL FB to był tyljko przykład...moze być NK, G+, Tweeter itp itd 🙂 ...a swoją drogą idąc śladem @Artur zmieniam na jakiś sczas avka Emotikon: Język

02-03-2017 w Pomysły

    Nie można wyświetlić tego widżeta.