Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

mhmmmmmmmmm,  @Artur 

ale to ma być jakieś grupowe, czy kolaż? Ja też nie mam o sobie zbyt wysokiego mniemania, wiek też już zrobił swoje w czuprynie... google w grafikach nie dało mojej podobizny 😉  

 więc może dać się gdzieś się podpiąć... 😄

02-03-2017 w Pomysły

    Nie można wyświetlić tego widżeta.