Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie dotyczy

Zamiast HBO OD powinien być udostępniony na dekoderze HBO GO.

Mam pomysł, zamiast HBO OD w dekoderze, który nie jest aktualizowany już od roku, może tak udostępnić aplikację w dekoderze Orange HBO GO. Tak jak Netflix, wtedy można byłoby oglądać wszystkie pozycje na bieżąco, a HBO OD zlikwidować. Nie każdy ma możliwość oglądania w telewizorze HBO GO, a wtedy w ramach opłaty abonamentowej, można będzie oglądać wszystkie pozycje, które ma HBO.

18-02-2020 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 45, Pionier Misji

Pomysł niezależny zupełnie od Orange. Dla naszego regionu HBO GO na dekodery iptv nie jest oferowane. Sensowniej postulować częstszą aktualizację HBO OD.

19-02-2020

Poziom 45, Pionier Misji
Nie dotyczy

widzę ze niektórzy ciągle torpedują wszelakie pomysły, dlaczego płacę za HBO gdzie nie mam możliwości wykorzystania abonamentu, po drugie wszystko jest torpedowane jak napisałem powyżej, to za drogie, to nikt nie będzie oglądał, to nie zda egzaminu, tamto złe , najlepiej skasować całą telewizję orange i już .    

19-02-2020

Poziom 45, Pionier Misji

Okej, to skieruj ten postulat do HBO. Orange nie jest decydujące w tym. Ew. zaproponuj by Orange oferowało w ofercie dekoder na Android Tv. Dodanie do obecnych dekoderów HBO GO nie jest możliwe z uwagi na wymogi licencyjne. 

19-02-2020

Nie dotyczy

Właśnie rozmawiałem z firmą HBO w sprawie aktualizacji HBO OD i HBO GO powiedzieli że nie mogą nic zrobić w tej sprawie, jest to uzależnione od firmy Orange i jej decyzji więc nie wiem kto mówi prawdę , kiedyś na infolinia orange powiedziano mi że nie aktualizują HBO OD ponieważ nie mają miejsca dyskowego , więc po co trzymają starocie, usunąć je i w to miejsce wprowadzić nową pozycję , a co do licencji to chyba jak orange ma licencję na nadawanie programu to także ma licencję na udostępnianie filmów w  ramach abonamentu , więc nie opowiadaj o jakiejś licencji , filmy są   dostępne dla osób z wykupionym abonamentem na HBO i HBO GO a nie dla wszystkich. Jakoś NETFLIX można było wprowadzić do dekodera a HBO GO  ? 

19-02-2020

Poziom 45, Pionier Misji

Ja też rozmawiałem https://www.hbo.pl/article/czesto-zadawane-pytania_4398

Problemem jest to, że Orange powinno w poniedziałki aktualizować content. Średnio jeden poniedziałek w miesiącu trafia aktualizacja.

19-02-2020

Nie dotyczy

ale filmy na HBO OD nie są aktualizowane od roku seriale to tak różnie, ale o jakich poniedziałkach piszesz ? 

19-02-2020

Poziom 45, Pionier Misji

Na stronie co linkowałem wcześniej jest info:

s3.PNG

Gdzieś męczyłem dyrektora HBO na Polskę w social media, to mi odpisał, że Orange tylko raz w miesiącu aktualizuje treści w HBO OD, zamiast co tydzień.

19-02-2020

Nie dotyczy

ale czy zaglądałeś na HBO OD w dekoderze na zakładkę filmy te same od roku w ubiegłym roku w lutym była aktualizowana , w tym roku zdejmują filmy którym kończy się licencja na nadawanie w HBO a w zamian nie było ani jednego nowego zaglądam tam co  parę dni nic nowego przez rok to jak aktualizują co miesiąc ?

19-02-2020

Zespół Nasz Orange

Trochę czasu minęło i mamy rozwiązanie, w postaci dekodera 4K Stream. Na nim można zainstalować również HBO GO. Można na niego wymienić w każdej chwili. Opłata to 4,99 zł miesięcznie, jeżeli to dekoder główny. Więcej o dekoderze: https://www.orange.pl/omnibook/dekoder-4k-stream

wrzesień

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Realizowany

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zrealizowany