Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie dotyczy

Skarbonka - przelew środków z konta promocyjnego do Orange.

W dobie pakietów z nielimitowanymi rozmowami i smsami, konto promocyjne do Orange staje się bez sensu, bynajmniej w przypadku korzystania z pakietów usług nielimitowanych. Środki, które są co miesiąc zbierane po każdym doładowaniu konta, są wykorzystywane jedynie do wysyłania MMSów do sieci Orange. Zbiera się z tego całkiem pokaźna sumka, które jest notabene nijak wykorzystywana, a szkoda jest tracić tyle zgromadzonej kasy. Proponuję wprowadzić możliwość przelewania tych środków do Skarbonki, co za tym idzie przeniesienia na konto główne, aby użytkownik mógł decydować o sposobie wykorzystania tych środków.

30-09-2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 40, Guru *****

Cały czas środki z konta promocyjnego można wykorzystać na mmsy na komórki do Orange. Dodatkowo wszystkie nolimity w Orange są bez smsów aby dać korzyść dla oferty nju, która zawiera w sobie mmsy - ale nie ma usługa dodatkowych typu skarbonka. Coś za coś.

30-09-2018

Poziom 20, Pasjonat

To prawda, konto promocyjne staje się często dla większości nieużyteczne. Ja zawsze je wykorzystam, jednak dużo moich Przyjaciół korzysta z no limit i te dodatkowe złotówki przepadają. Gdyby konto promocyjne było też ważne ROK to można wtedy spożytkować te środki bez problemu.

02-10-2018

Poziom 24, Specjalista

U mnie zawsze do skarbonki pieniążki z doładowań wpadają na konto główne, i ciekawi mnie jakie Wy macie oferty na kartę, że Wam na promocyjne. Może wybraliście przelew  "konto promocyjne" -  nie wiem.

02-10-2018

Poziom 40, Guru *****

Tu chodzi o przelew w drugą stronę, z promocyjnego do skarbonki.

02-10-2018

Poziom 24, Specjalista

No ale @Piotrekk85 ( chyba też kiedyś tak miałam że pieniądze wpadały mi wyłącznie na konto promocyjne, nie pamiętam co to była za taryfa,ale była ) Czy w takim razie nie da się jakimś kodem zmienić tego ?

02-10-2018

Poziom 40, Guru *****

Nie da. Ale ten pomysl proponuje by to właśnie zmienić.

02-10-2018

Poziom 24, Specjalista

Więc oczywiście zagłosuję na tak,oby tylko ktoś się tym zajął bo coś ostatnio hm - bez komentarza Emotikon: Smutny

 

02-10-2018

Poziom 40, Guru *****

Wg mnie ten pomysł ma małe szanse na realizację. A raczej moze powodować skasowanie konta promocyjnego do Orange.

02-10-2018

Poziom 24, Specjalista

Pokaż mi ostatni pomysł ( który został zrealizowany i kiedy )

Jeśli w tym pomyśle skasują  konto promocyjne, to momentalnie powinni  założyć i przelewać środki na konto główne. Tak ja myślę...

02-10-2018

Poziom 20, Pasjonat

Na pewno nie zrobią możliwości przelewania promocyjnego na Skarbonkę, bo każda promocja jest tworzona wg. opłacalności dla Operatora i nie jest tak łatwo nam powiedzieć, że wszystko można przelać tu czy tam. Promocyjne konto ich nie kosztuje, bo idzie wewnątrz sieci, a główne konto już Orange dokłada kasę do rozliczeń między-operatorskich czy premium rate, więc musi się im opłacać. Jednak samo wydłużenie ważności konta promocyjnego na ROK to byłoby super rozwiązanie. Wysyłam sporo MMSów do Orange, więc wykorzystuje. Jedyny przypadek jaki znam, że Orange przelewało środki to z eKuponu Premii na Kartę. System nie ogarniał promocji i nie realizował zgromadzonych środków na upust, dlatego często na prośbę Użytkownika przelewali na konto główne zgromadzone środki 😉

02-10-2018

Nie dotyczy

Konto promocyjne tak jak napisałem, służy jedynie do wysyłania MMSów do Orange, gdyby te środki promocyjne były przekazywane na Skarbonkę i potem do Konta Głównego mielibyście możliwość decyzji co do zgromadzonych środków,np. czy chcesz je przeznaczyć na wznowienie pakietu, mmsy do WSZYSTKICH sieci, bądź zupełnie czegoś innego. Nikt tutaj nie napisał aby kasować promocyjne konto do Orange, a jedynie możliwość przelewanie tych środków, bo jednak po każdym doładowaniu trzeba pamiętać kiedy kończy się ich ważność - żeby nie przepadły, a pieniądze ciągle się tam gromadzą, i jest ich coraz więcej. Każdy smartfona używa inaczej, ale z mojego punktu widzenia raczej jest mała możliwość żeby całość tej sumy wykorzystać na mmsy do sieci, zwłaszcza że mamy portale społecznościowe.

04-10-2018

Poziom 40, Guru *****

Konto promocyjne to nie są złotówki wydawane przez klientów. Skarbonka może być już wykorzystana na wszystko. Prościej można by było dać więcej na główne po doładowaniu.

04-10-2018

Nie dotyczy

Można by było. Ale... raczej to niemożliwe Emotikon: Mrugający

04-10-2018

Poziom 40, Guru *****

Proponujesz to samo. Ale jednak w sposób ukryty i trudny do zrozumienia dla przeciętnego klienta. Koszty wdrożenia też były by spore. A bonusy po doładowaniu już są. Kwestia tylko decyzji biznesowej kiedy i ile dać.

04-10-2018

Nie dotyczy

Nie jestem związany w żaden sposób z siecią Orange żebym miał klientowi coś proponować, nie mam z tego żadnych profitów. Jedynie pokazuję to, co można usprawnić i wprowadzić pewną możliwość tych usprawnień.

04-10-2018

Poziom 20, Pasjonat

@Anonimmoim zdaniem najprościej byłoby, gdyby do każdego doładowania były dokładane bonusy kwotowe albo procentowe i doładowywały konto główne, ewentualnie na stronie Operatora każde zasilenie odpowiednio tańsze do zakupienia. Wtedy każdy bonus jest przejrzysty i oczywisty, a teraz sporo osób nie kuma Skarbonek, masz za staż, promocyjnego konta, itp. nie którzy w ogóle ich nie aktywują, bo nie znają. Ostatnio moim ciotkom włączyłam Skarbonki i masz za staż, bo mają prepaidy wiele lat, ale nie słyszały o takim tworze 😉 i jak im zaproponowałam to najpierw jedna zapytała kultowe " A komu to potrzebne, a dlaczego ?!", a dziś mi dziękują jak już realnie korzystają z profitów.

04-10-2018

Nie dotyczy

@Sandrusia jasne, bo tak to po prostu przepada znaczna ilość środków, zważywszy na to, że są one ważne miesiąc czasu - konto promocyjne. Więc trzeba się pilnować, żeby te środki nie straciły ważności, stąd mój pomysł.

05-10-2018

Zespół Nasz Orange

Niestety nie udało się, a Skarbonka kończy swój byt 😞

01-10-2020

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty