Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Odkrywca Przestworzy

Przyśpieszenie wkroczenia na światłowodu Nexery

Witam!
Wiem, że pewnie nic nie zdziałam ale warto o tym powiedzieć. A mianowicie chodzi o to, że po zakończeniu prac np. Nexery, Orange "wkracza" na ich światłowody dopiero po 3 do 6 miesięcy. Dam nawet przykład kolegi z mojej lokalizacji. Światłowód miał zakładany koniec marca / początek kwietnia a orange pojawiło się u niego dopiero teraz! Z czego t-mobile było już tam w czerwcu. Proponuje przyśpieszyć owy proces bo tracicie dużo klientów. Ludzie gdy widzą na słupach światłowód a mieszkają w słabej lokalizacji jeśli chodzi o LTE, chcą się do niego jak najszybciej podłączyć i wybierają sieć która po prostu już świadczy usługi.

Dziękuje za wysłuchanie i proszę o rozpatrzenie prośby.

18-09-2020 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 45, Pionier Misji

To nie jest w pełni zależne od Orange. Trzeba też dograć wszystkie formalności.

18-09-2020

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy

Jeżeli jest to sieć popc to wszyscy mają rowny dostęp do sieci w tym samym czasie. Nie Może być tak że operator A ma szybszy dostęp do sieci niż operator B. 

Podaj adres 

18-09-2020

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy

Nie wiem czy mogę ale sytuacja wyglądałą tak (oczywiście u mojego znajomego) że w czerwcu (gdzie pracy nexery zakończyły się na początku kwietnia) pojawił się t-mobile a orange dobiero od września świadczy tam usługi

 

20-09-2020

Poziom 2, Obserwator Przestworzy

Jeśli chodzi o dostęp do infrastruktury przez innych operatorów uzależniony od wielu czynników m.in. przejść pozytywny test sprawności infrastruktury do uruchomienia usług, w zależności kiedy operator podpisał umowę z operatorem hurtowym na bieżący czy przyszły adres (przykładowa sytuacja u mnie - pierwsza część mieszkańców miała dostęp do Orange na linii Inei, bo już była podpisana umowa wcześniej a druga część mieszkańców musiała czekać), czy ktoś z mieszkańców nie zgłaszał "problemy" np: służebność linii światłowodowej i ostatnia przyczyna - brak odpowiedniej konfiguracji w centrali dla danego usługodawcy.

Jeśli chcesz żeby jak najszybciej podłączyli, to nie da rady bo to projekt POPC, czyli muszą przejść wszystkie punkty umowy, żeby inwestycja była pozytywnie zakończona w danym regionie.

20-09-2020

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

to może ja też zrobię pomysł - proszę o podpięcie włókna do mojego domu, bo sąsiedzi się wkurzają 😛

może to coś da 😄 😛

21-09-2020