Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

Poczta głosowa na kartę i opcja zarządzania

Proponuję zmodernizowanie poczty głosowej w prepaid w ten sposób, aby można było samodzielnie zarządzać przekierowaniami. Obecnie poczta się włącza w każdym przypadku ( nr nieosiągalny, nr zajęty, nr poza zasięgiem, itp.) jednakże chcemy mieć możliwość sami wybrania czy ma się poczta zgłaszać jak nr jest zajęty, czy wyłączony, itd. kolejna rzecz, której mi brakuje to dezaktywacja poczty, ale pozostawienie wszystkich ustawień, by móc w dowolnym momencie ją aktywować ponownie. Obecnie jak wyłączymy pocztę to wszystko się kasuje ( powitania, ustawienia, itp.) Czekamy na tę innowacje, bo czasem muszę mieć włączoną pocztę, a czasami ją wyłączam.

01-05-2019 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 45, Pionier Misji

Ta usługa jest dostępna tylko w abo. Raczej małe szanse na realizację z uwagi na niszowy charakter.

 

Mam też mały tip jeśli korzystasz z Nowego Mój Orange. Poczta głosowa na prepaid Orange to dwie usługi: poczta głosowa (skrzynka) i przekierowanie na pocztę. Wyłączenie przekierowania nie powinno kasować skrzynki. "Nie powinno" bo niestety czasem i tak skasuje bo jest sporo bugów a z uwagi na niszowy charakter chyba nie doczekają się naprawy. 

01-05-2019

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

@Piotrekk85nie znałam tej innowacji w Nowym Mój Orange, jednakże korzystam jeszcze ze starego- wygodniejszego dla mnie. Moja koleżanka ma stary prefiks 501....... i ona jak dezaktywuję pocztę gł. to jednak może nadal dzwonić pod *501, a ja jak dezaktywuje pocztę to dzwoniąc pod *501 mam komunikat " nie ma takiego nr" hehe chciałabym właśnie mieć możliwość zarządzania pocztą wł/ wył. ale bez usuwania konfiguracji, bo mam powitania na czas dłuższej nieobecności, powitania, itp. zawsze po wyłączeniu poczty i potem włączeniu jej muszę na nowo przechodzić konfiguracje, a to męczące!

03-05-2019

Poziom 45, Pionier Misji

To żadna nowość. Ew jak korzystasz ze starego mój Orange, to przez czat można poprosić o zmianę jednej z usług.

 

W nowym jest łatwo:

 

Screenshot_20190503-080203.jpg

 

03-05-2019

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

@Piotrekk85niestety Twój pomysł nie sprawdził się. Na próbę poprosiłam na czacie wyłączyć same przekierowania i dwa razy zaznaczałam, że przekierowania a nie pocztę i tak też zrobiono. Zdziwił mnie już sam SMS, że poczta gł. została wyłączona, bo domyśliłam się, że pewnie cała skrzynka została dezaktywowana, ale po chwili poprosiłam o ponowne wł. przekierowań i przyszedł sms, że poczta została wł. i pod *501 na nowo musiałam zrobić konfiguracje powitań, itp. jednak nie działa to jak powinno. Na Czacie napisano mi, że w prepaid nawet wył. przekierowań kasuje całą skrzynkę, więc ten sposób nie działa, a szkoda ;(

07-05-2019

Poziom 45, Pionier Misji

To trafiłaś na kiepskiego doradcę. Doradca powinien klikając u siebie na zapleczu w wyłączenie przekierowań poczty odhaczyć wyłączenie poczty, które się podstawie z automatu. Polecam migrację na NMO.

07-05-2019

Poziom 45, Pionier Misji

Screen że można 🙂

sc.PNG

07-05-2019

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

Odpisał mi dział techniczny, że tak właśnie działa poczta gł. wyłączenie przekierowania kasuje całą skrzynkę i jej ustawienia w prepaid ;(

10-05-2019