Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
 • Nasz Orange
 • /
 • Pomysły
 • /
 • Orange Flex Rodzina - dodatkowe karty SIM/eSIM dla członków rodziny
Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy

Orange Flex Rodzina - dodatkowe karty SIM/eSIM dla członków rodziny

Zostałem mocno (negatywnie) zaskoczony, niestety dopiero po przeniesieniu 3 numerów z T-Mobile, że członkom rodziny w Orange Flex nie przysługuje dodatkowa karta SIM/eSIM.

Nie ma o tym słowa w FAQ, pomocy itp.

Co więcej, skoro cenowo plany rodzinne są IDENTYCZNE jak plany niezależne (poza najtańszym za 15 zł), czemu przywileje nie są takie same? Czemu płacąc 30 PLN w planie rodzinnym mam mniej opcji/usług niż w planie "niezależnym" za 30 zł?

W związku z tym uważam, że możliwość korzystania z dodatkowych kart SIM członkom rodziny musi zostać wprowadzona jak najszybciej.

05-10-2020 w Pomysły

 • 1

  Otwarty

 • 2

  Realizowany

 • 3

  Zrealizowany

Komentarze
Poziom 19, Odkrywca Przestworzy

Brak eSim jako dodatkowej karty (do Apple Watch) jest dla mnie kompletny deal breaker jeżeli chodzi o plan Flex Rodzina. Chodzi zarówno o dzieci (chłopak biega po podwórku, ma zajęcia sportowe, jeździ na rowerze, hulajnodze i ignoruje telefon, który ma w plecaku) z którymi chcemy mieć kontakt. Jak i o osoby starsze (Mama wychodzi na spacer nie biorąc telefonu a może upaść, bo ma zaburzenia równowagi, może też upaść w domu i nie móc wstać, co już się zdarzało). Apple Watch ma funkcję fall detection.

 

Na Święta wydam trochę na Apple Watche i jeżeli Orange nie wprowadzi dodatkowych kart eSim w Rodzinie to się pożegnamy po Nowy Roku.

24-11-2020

Poziom 17, Badacz Przestworzy

Nie rozumiem skąd taka dyskryminacja Rodziny?!😜

24-12-2020

Poziom 3, Obserwator Przestworzy

Witam, 

czy dzieje się coś w temacie?

 

Pozdrawiam,

Maciej

04-01-2021

Poziom 17, Badacz Przestworzy

Halo Orange! Jesteście?

19-03-2021

Poziom 17, Badacz Przestworzy

Nadal nic się nie zmieniło w temacie Rodzina. Uważam, że w tej sytuacji dodawanie nowych numerów do Rodziny jest nieopłacalne. Po pierwsze: nie dostają żadnych promocji!!! Dodając teraz osobne konto masz 3 miesiące za 1 zł. Dodając do Rodziny masz...figę z makiem.0️⃣ Chcesz dodatkową kartę?0️⃣. Cena 15 zł ma być czymś niezwykłym? Magenta za 19 zł daje wszystko i 20 GB dobrego internetu 5G. Wake up Orange!

09-05-2021

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy

Drodzy Eksperci @Mariya_FLEX@Maciej_FLEX , @Michał_FLEX...

Dajcie znać co z tym (moim skromnym zdaniem bardzo świetnym i luksusowym 😎)  pomysłem się dzieje... jest nikłe światełko w tunelu na realizację? Czy raczej jest to temat z kategorii, że z rodziną to najlepiej ale na zdjęciach...  📸 

 

07-06-2021

Ekspert AMA

@Kamilel jest światełko w tunelu. Temat jest w analizie naszego zespołu IT. Chcemy udostępnić dodatkową kartę SIM dla członków rodziny. Niestety nie jesteśmy w stanie zadeklarować kiedy to się uda dokładnie 😕

07-06-2021

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy

To fajnie - tymczasem Elvis has just left the building do konkurencji - nie mógł się doczekać, nie mógł też "wyjść" z rodziny inaczej niż zmieniając sieć (why Leo, why????).

Może wróci na swój, niezależny plan do Orange - zobaczymy.

 

Ech....

07-06-2021

Poziom 4, Obserwator Przestworzy

Taa,

Flex mi zaimponował...do czasu gdy przeniosłem swoje pozostałe numery do planu Rodzina. Okazało się, że dodatkowe SIMy dla przeniesionych numerów w Rodzinie (podwójne SIMy to był mój warunek przeniesienia numerów do Flex) nie są możliwe do aktywowania.

Minęło dwa dni od aktywacji przeniesionych numerów, a ja już rozważam ucieczkę od Flex. Na dobicie od konsultanta dostałem takie info: "Możesz przenieść numer do innej sieci, a następnie na osobne konto Flex". No więc nie pozostaje mi nic innego jak przystąpić do porady konsultanta, a cytując @Maciej_FLEX "jest światełko w tunelu" ale na takie światełko, że podczas tych przenosin znajdę coś bardziej opłacalnego, ciekawego niż Flex - wkońcu konkurencja nie śpi.

08-06-2021

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy

No i stało się 😎

dodatkowa karta SIM dla członków rodziny dostępna - dzięki Orange!!! 🤩

Dajcie jeszcze opcje 3 karty SIM (nawet płatnej) i to już będzie bajka 🤩

@Maciej_FLEX - trochę z zaskoczenia, ale za to jaka miła niespodzianka 👍

30-08-2021

Ekspert AMA

👌👋

30-08-2021

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny

Pomysł powinien być zrealizowany, bo już są dodatkowe karty SIM dla członków rodziny FLEX.

10-09-2021

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Realizowany

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zrealizowany