Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz

Modularny Video Pass np. YouTubePass, NetflixPass itd. w jednym

Cześć, myślę często jak mogłoby stać się Orange Flex jeszcze bardziej dla mnie idealne. Wpadłem więc na pomysł, że można by zrobić modularny VideoPass. Aktualnie kosztuje 20 zł, ale można by zrobić możliwość wyboru co chcemy mieć w usłudze. Np. wybierając sam YouTube, mogłoby to kosztował 5 zł, dobierając już coś bardziej "GB-żernego" typu Netflix, byłoby to 10 zł extra, czyli koszt 15 zł. Sam Netflix np. 10 zł. Można by to jakoś ustalić, a sam pass za 20 zł by na tym nie stracił bo np. płacąc 15 zł ktoś mógłby dopłacić kolejne 5 zł żeby mieć całą resztę, a jeszcze inny zapłacić 15 zł gdzie za 20 zł już by nie kupił. 🙂

16-10-2019 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 12, Recenzent

To by był faktycznie dobry pomysł szczególnie jakby ktoś chciał sam YouTube.

Jeszcze w music pass mógłby być pakiet z YouTube za np 7 zł.

To by było też dobre rozwiązanie szczególnie, że teraz jest jeszcze YT music.

21-10-2019

Poziom 10, Poszukiwacz

@europolitan 

Z YouTube Music jest taki problem, że jeśli nie masz premium, to muzyka odtwarza się razem z video. Teraz jak to zrobić, by to działało? Nie wiem na jakiej zasadzie to działą, ale jeśli np. dodają tylko nazwę danej paczki np. com.youtubemusic by nie brało z tego źródła transferu to trochę kiepsko dla Orange, bo wtedy nie będzie brało też transferu z odtwarzanego wideo.

21-10-2019

Poziom 12, Recenzent

No ja też właśnie nie wiem jak to działa.

Szczególnie jak się ma YouTube music premium to nie wiem jak to wtedy działa, ale wydaje mi się, że wideo też jest pobierane, tylko nie wyświetlane.

22-10-2019

Koordynator Pomysłów

Super @zenderable_ , że dajesz znać, co byłoby dla Ciebie fajne w Orange Flex. Pomysł jest super, zapisujemy go i wrócimy do niego za kilka miesięcy. Wtedy zobaczymy, czy da się coś takiego zrobić – nie komplikując przy tym aplikacji i oferty. Jeszcze raz dzięki od ekipy Flexa! #orangeteam

grudnia 2019

Koordynator Pomysłów

Siemnako @zenderable_ ,

W tej kwestii jesteśmy regulacyjnie zablokowani.

Video Pass ma być otwarty na wszystkich partnerów i nie można ograniczać korzystania bez limitu tylko np. do jednego serwisu.

 

Pozdrawiam

#OrangeTeam

listopad

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty