Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator

Mapa rozbudowy sieci Światłowodowej

Mój pomysł to dodanie do obecnej mapy zasięgu usług informacji o planowej rozbudowie infrastruktury lub pod kątem zwiększenia prędkości w danym rejonie. Za pewne ułatwi to wielu użytkownikom życie, gdyż będą wiedzieli, że ich adres jest w najbliższym czasie przewidziany do rozbudowy. Ewentualnie można dodać opcję podglądu zainteresowanych podłączeniem Światłowodu wraz z informację ile domostw jest wymaganych do minimalnego rozpoczęcia prac. 

Ewentualnie mapa aktualnych prac w ramach POPC aby nie trzeba było tego wyszukiwać na stronie Orange (a nie jest to łatwo znaleźć) czy też na stronach UKE.

Za pewne zwiększy to zaufanie w stosunku do usług i marki Orange, gdyż informacje takie dadzą klientom do zrozumienia że "coś się dzieje". Emotikon: Szczęśliwy

pozdrawiam

tydzień temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 40, Guru *****

Pomysł brzmi świetnie. Niestety zbyt wiele osób rości sobie odszkodowania za zmianę planów. Realizacja zatem mało realna.

tydzień temu

Poziom 18, Komentator

@Piotrekk85 mapa podobnego typu (projekty POPC) jest np na stronie wyszukiwarka.uke.gov.pl ale nie wiem na ile jest ona wiarygodna i jednocześnie nie przedstawia niestety założeń projektowych rozbudowy infrastruktury. Wiele lokalizacji jak np mój rejon z pocałowaniem ręki przyjmie światłowód, bo neostrada 10Mb/s w takiej cenie to jest zacofanie cywilizacyjne....

tydzień temu

Poziom 40, Guru *****

Okej, ale nie ma obowiązku prawnego co do publikowania danych o planach inwestycyjnych. To też tajemnica przed konkurencją. Kolejna kwestia to jest kwestia odpowiedzialności cywilnej za przesunięcie planów lub ich wycofanie. Nie realne jest to.

tydzień temu

Poziom 18, Komentator

no rozumiem. niemniej fajnie by było wiedzieć :catwink: 

tydzień temu

Poziom 40, Guru *****

Na co komu wiedza, że za 14 lat będzie światłowód albo wcale? Orange nie jest jedynym operatorem a nie da się okablować całej Polski w kilka lat.

tydzień temu

Poziom 18, Komentator

wiem, że orange nie jest jedynym operatorem ale ma znaczną większość pokrycia kraju. Szczególnie w niektórych obszarach. Co do wiedzy to ja wolę wiedzieć czy i na co mam się nastawiać. To jedynie mój pogląd ale może takich ludzi jest więcej :cathappy: 

tydzień temu

Poziom 20, Pasjonat

Fajny pomysł. Dodatkowo takie coś pozwala zaplanować np. podpisywanie bądź nie umowy i na jaki czas z konkurencyjną firmą. 

tydzień temu