Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Odkrywca Przestworzy

Internet Mobilny, tylko 250GB

Czytając wiele tematów na forum w związku z małą ilością danych na internet mobilny, postanowiłem utworzyć ten pomysł. Niech Orange, w końcu się ogarnie i zacznie doceniać swoich klientów na internecie mobilnym. Operatorzy innych barw kolorystycznych świadczą o wiele większy zakres limitu gb, a Orange dalej stoi w miejscu i nie robi nic z tym problem, tak jak kiedyś było to dużo, teraz gdy nauka zdalna, netflix itp, weszły w życie codzienne, taka ilość starcza na tydzień. Co ciekawe dla firm 999GB jest w tej podobnej cenie SKANDAL! Niektórzy nawet chcą zostać w tym Orange, a na infolinii słyszą, że skoro nie pasuje to proszę sobie przejść do innej sieci. Szczerze się zawiodłem bo czytając tematy o poruszonym problemie (w tym moim, też się z tym zmagam) dziwie się, że Orange dalej nie przygotował żadnej promocji, nowej oferty, bądź możliwości przejścia na więcej GB. Mam wrażenie że internet mobilny orange, to tkz, temat tabu, którego nikt nie porusza i się nim nie interesuje. Na samej stronie Orange aby dowiedzieć się czegoś na temat internetu na technologi LTE trzeb mocno grzebać. Mógłby tak jeszcze pisać, ale każdy potrafi się żalić a mi po prostu zależy żeby Orange coś z tym zrobił. Zachęcam do podawania w komentarzach swoich sytuacji z tym limitem. Niech Orange zobaczy, że jest nas więcej i, że jest to rzeczywiście problem. 

08-02-2021 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 45, Pionier Misji

Internet mobilny nie powinien być substytutem stacjonarnego. Sieć nie jest z gumy. Nadajniki zapchane. Jestem przeciw.

08-02-2021

Poziom 15, Badacz Przestworzy

Witam, obecnie posiadam pakiet Orange Love Mini LTE (pakiet 250GB) oraz Internet Mobilny Optymalny (pakiet 50GB). Tak jak piszesz w sieci Play jest oferta 500GB prawie w tej samej cenie i to z routerem Huawei 5G. Ponadto konkurencja ma 2x lepsze osiągi w mojej lokalizacji. Tych pakietów w Orange Love Mini LTE i Internet Mobilny Optymalny nawet nie można doładować dodatkowym płatnym pakietem. Czy mam mieć trzy oferty i wymieniać karty Sim w routerze jak mi się skończą dane? Dodam, że w mojej lokalizacji nie ma światłowodu a Orange unika przyjęcia zgłoszeń na nowe przyłączenia. Widać, że dla nich kluczowy jest światłowód w dużych aglomeracjach. Pozostałych ofert to nawet nie można znaleźć na ich stronie.

09-02-2021

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

 No wow. A za 300zl masz rozmowy i smsy i jest 1Tb. A jak chcesz mieć jeszcze mms'y to za 360 zł i też to samo  Wystarczy mieć na kartę.

21-02-2021

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Realizowany

Zespół Nasz Orange

Od kilku miesięcy w ramach Orange Love, jak i oferty Internetu domowego jest 500 GB 🙂

08-07-2022

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zrealizowany