Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 19, Pasjonat

Fora "regionalne".

Mam pomysł aby każdy z użytkowników, który zadeklaruje przynależność terytorialną do konkretnego województwa/miasta dostanie dostęp do grupy regionalnej, gdzie można będzie komunikować się na szczeblu wojewódzkim/miejskim. Często jest tak, że trudno opisać sprawę czy problem techniczny a ktoś z innej części kraju może nie być zorientowany np w topografii terenu. W takiej sytuacji osoba która jest z danego rejonu może mieć lepsze patrzenie na dany problem. Pozwoli to również lepiej zintegrować społeczność poza forum - zawsze można skomunikować się i w danym mieście spotkać się i omówić problemy techniczne czy ot tak pogadać 😉

Co Wy na to ?

tydzień temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Pracuję w Orange

To zdecydowanie nie jest dobry temat. Juz teraz lista kategorii jest dość duża i ludzie czasami się gubią. Ja osobiście zaglądam w zasadzie do trzech działów - Orange Flex, Konto mój Orange i Oferta na kartę. W ogóle zapomniałem, że jest jeszcze coś takiego jak Szukam oferty, gdzie również jest oferta na kartę.

tydzień temu

Poziom 19, Pasjonat

Jest na NIE.

Spowoduje to tylko zawiłości na forum a zakładam że znikomy promil z tego skorzysta.

tydzień temu

Poziom 40, Guru *****

16 lub 17 nowych działów?

tydzień temu

Poziom 36, Guru *

Z mojej najbliższej okolicy 60 km odezwały się dwie osoby przez 9 miesięcy. Więc uważam, że mój lokalny region będzie martwy.

tydzień temu