Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
 • Nasz Orange
 • /
 • Pomysły
 • /
 • Dodanie Szwajcarii do promocji roamingowej z USA i Kanadą/pakietu danych w UE
Poziom 18, Komentator

Dodanie Szwajcarii do promocji roamingowej z USA i Kanadą/pakietu danych w UE

Proponuję by w ramach promocji pakietów danych w roamingu w USA i Kanadzie dodać jeszcze Szwajcarię. Kraj ten leży na naszym kontynencie, otoczony krajami UE, więc w sumie taki pakiet w niskiej cenie byłby całkiem przydatny. Można ewentualnie też w ramach pakietów roamingowych w UE dodać Szwajcarię (mniej prawdopodobne)

luty w Pomysły

 • 1

  Otwarty

 • 2

  Realizowany

 • 3

  Zrealizowany

Komentarze
Ekspert AMA

Do UE będzie ciężko dorzucić. Ale nad promo pomyślimy. kto wie? jeszcze jakieś kraje Wam przychodzą do głowy?

luty

Poziom 37, Guru **

To jest świetny pomysł. Skoro są propozycje, ja bym dorzucił przynajmniej naszych sąsiadów, Ukraina, Białoruś, Rosja (ze względu na obwód Kaliningradzki). Nie musi to być pakiet USA i Kanada, ale pomysł utworzenia pakietu z niższymi połączeniami i transmisją danych naszych sąsiadów uważam za fajne rozwiązanie. Oferta była by znacznie korzystniejsza, jak by się udało jeszcze dołączyć połączenia międzynarodowe w korzystnej cenie,  szczególnie dla Ukraińców, których w naszym kraju sporo już pracuje i nie tylko.

Pomysł popieram.

luty

Ekspert AMA

no dobra, to dodajemy do listy to do. musimy policzyć jak to się spina finansowo, bo koszty hurtowe w roamingu nie są niskie plus dodatkowo są bardzo zróżnicowane w zależności nie tylko od kraju, ale i od operatora.

luty

Poziom 37, Guru **

Zgadzam się, że to nie będzie prosta sprawa, szczególnie jeżeli chodzi o finanse. Skoro konkurencje stać na połączenia między narodowe na Ukrainę, to coś można również zadziałać w tej sprawie, jak i w roamingu u najbliższych sąsiadów Emotikon: Mrugający.

Liczę na pozytywne załatwienie pomysłu, i niespodziankę jak z portfelem we FLEX Emotikon: Mrugający

luty

Koordynator Pomysłów

Hej @fwitkowski171 ,

pomysł nadal jest na liście "do sprawdzenia".

 

Pozdrawiam

#OrangeTeam

grudzień