Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 8, Poszukiwacz

Doładowania cykliczne prepaid

Proponuję wdrożenie jakiejś funkcjonalności pozwalającej na obsługę w Orange automatycznych doładowań cyklicznych (nie wszystkie banki to oferują). Są operator np. Virgin Mobile wykorzystujący zlecenia PayPal i w ten sposób obciążają co m-c sami konto PayPal, by odnowić usługę na kartę. Oczywiście są też inne metody jak polecenie zapłaty, ale numery na kartę nie są na tą chwilę powiązane z żadnym rachunkiem. Może lubiąca innowacje ekipa BLIK mogłaby to jakoś zaimplementować w ramach tej metody płatności?

wrzesień w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 39, Guru ****

Blik na razie nie ma cyklicznych płatności. Ale blue media która jest jest obecnie operatorem doładowań na stronie www już testowo ma taką uslugę w swoim portalu. Orange to co sam obsługuje to już mam - czyli doładowanie cykliczne z telefonu na abonament.

 

Z paypalem póki co bedzie ciezko: beda problemy z vatem czy chargebackiem (doładowanie w Orange są realizowane tylko natychmiasto, a skala fraudów byłaby spora). 

wrzesień

Poziom 19, Pasjonat

Orange powinno oferować doładowania w niższej cenie niż rynkowa, bo to paranoja by na portalach zakupowych były tańsze niż na oficjalnej stronie Operatora.

wrzesień

Pracuję w Orange

I o ile się nie mylę, to w Paypal jest wyższa prowizja za takie doładowanie.

Ale popieram pomysł. To byłoby całkiem dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, jeśli udałoby się znaleźć rozwiązanie nisko-prowizyjne. Może warto właśnie z BLIK-iem rozpocząć rozmowy. A jeśli nie, to z innymi Emotikon: Szczęśliwy

Tak więc, ja jestem mocno za.

wrzesień

Poziom 19, Pasjonat

Jarek, od lat mnie to zastanawia, że często na różnych stronach można zakupić doładowanie w niższej cenie niż rynkowa, dlatego jak takowe potrzebuje to w pierwszej kolejności przeszukuje wiadomo jaki portal aukcyjny, a to przecież Operator powinien oferować najkorzystniej doładowania, aby Użytkownik miał odruch w pierwszej kolejności kierowania się na stronę doładowań Orange. Mam nadzieję, że tak się stanie. Fajnie, że Orange daje 10% za zasilenia z ich strony, jednakże szkoda że to na konto promocyjne, które z racji no limitów często przepada.

wrzesień