Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Pasjonat

Dekoder z HDR i Android TV w Orange TV (IPTV)

Liczę na głosy dajmy Orange powód do wprowadzenia zmian w ofercie oraz sprzęcie

 

Pozdrawiam was 🙂 

2 tygodni(e) temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 30, Ekspert

@ryba168  w to że androidbox od Orange zostanie wprowadzony przestałem już łudzić się/wierzyć już dawno, niemniej zagłosuję na TAK w tej intencji.

PS.

Chyba podobny pomysł (dek na andku) już był 🤔

2 tygodni(e) temu

Poziom 20, Pasjonat

Może głosy na tak dadzą operatorowi do myślenia i z kończy z tym archaicznym sprzętem oby tak 

Trzeba walczyć tak jak moja wieś o światłowód Orange 🙂 pomału wszystko się dostało 🙂 a mało kto w to wierzył że to się uda 🙂   

2 tygodni(e) temu

Poziom 20, Pasjonat

2002 telefon radiowy 

2008 Internet Mobilny na EDGE

2012 Internet do 10 MB/S 

2019 Orange Światłowód 

 

Pozdrawiam was 🙂 

2 tygodni(e) temu

Poziom 36, Guru *

Zagłosuję 😉

Może w tym roku dekoder z Android na pokładzie się pokaże 😉

2 tygodni(e) temu

Poziom 15, Komentator

do usługi satelitarnej bym wolał lub do samego internetu ten dekoder, po co ta kablówka, toć internet kablem i tak leci.

2 tygodni(e) temu

Poziom 15, Komentator

mogli by dać coś na wzór dekodera: CANAL+ BOX 4K z obsługą DVB-T2 i Orange TV GO, najpierw niech aplikację dadzą i zrobią na ANDROID TV 9.0,żeby działało, a dekoder potem jak już, a to tylko same smartfony jest, a na telewizory nie działa.

2 tygodni(e) temu

Poziom 24, Specjalista

@Henryk12czyli co właściwie chcesz wyrazić? Że niedobry pomysł czy że dobry? Nawiasem móiąć IPTV na FTTH może i leci tym samym kablem co internet ale jednak jakby "osobno" bo pasma nie zabiera. Pomysł dotyczy IPTV, jeśli masz pomysły na urządzenia do innych usług to zachęcam do zgłaszania tych pomysłów - będą znacznie lepiej widoczne jako samodzielne, nowe pomysły niż jako komentarze pod innymi pomysłami.

tydzień temu

Poziom 15, Komentator

Jak niedobry, dobry, bo Orange TV GO nie działa na telewizorach, smart tv i żeby zadziałało popieram wszystko, dziwna rzecz, bo zrobili na komputerach i przeglądarkach  w nich, smartfonach, a na głównym urządzeniu do oglądania jakim jest telewizor, smart tv nie działa wcale, nawet na przystawce do telewizora z Android TV 9.0, nie uruchomisz, nie wspominając na dekoderach Orange,czemu to nie działa wcale, a wszystkie są z internetem połączone przecież...........i te satelitarne nie wiadomo po co i kablowe też, dziwna więc sprawa? I czemu to blokują nie wiadomo? Zabezpieczają, nie wiem, sim-lock, nawet przecież jak ktoś zechce złamać te zabezpieczenia to szybciej to na komputerze złamie niż i jak na telewizorze, smart tv, a przecież działa te Orange TV Go na komputerach PC, laptopach, więc nie rozumiem całkiem takiego postępowania i takiego blokowania, gdyż konkurencja przeważnie tylko na telewizory daje aplikacje lub przystawki. UOKiK pewnie byłby tym zainteresowany.

tydzień temu

Poziom 24, Specjalista

@Henryk12: mieszasz dwie usługi: Orange GO to co innego a IPTV to co innego. Orange GO jest pomyślana jako mobilna usługa na smartfony, laptopy itp, a IPTV jest pomyślane jako stacjonarna na dedykowane dekodery. Orange GO korzysta z dowolnego łacza internetowego, IPTV jest realizowana wyłącznie na stacjonarnych łączach operatora. Pomysł tu dyskutowany dotyczy IPTV, nie Orange GO i nie SAT, i polega na uzupełnieniu/zastąpieniu obecnie oferowanych dekoderów ICU100/IWU200 nowym dekoderem pracującym pod kontrolą systemu android. To o czym piszesz nie dotyczy tego pomysłu. Widzę że masz sporo przemyśleń, szczerze zachęcam żebyś je przedstawił jako własne pomysły.

tydzień temu

Poziom 20, Pasjonat

IPTV - to oferta Orange VDSL lub Orange Światłowód 

DTH - To TV Satelitarna  ( którą orange powoli wycofuje w innych krajach Europy )

Orange TV GO (TV przez przeglądarkę lub Smartfon ) na razie chyba brak apki na smart TV (poprawcie mnie jeśli się mylę)  

 

Pozdrawiam was 🙂

tydzień temu

Poziom 15, Komentator

CANAL+, IPLA, TVP VOD, UPC GO,GONET.TV lub WP PILOT będę oglądał jak tak, a Orange TV Go niestety nie, jak nie działa na tv-box i Android TV 9.0.

tydzień temu

Poziom 15, Komentator

@ryba168,

I oferty satelitarnej telewizyjne Orange nigdzie nie wycofuje, ani we Francji, ani nigdzie więcej, tylko wycofuje z dzierżawienia transporderów na satelitach, na Hotbird 13e dawno już swoich nie ma, korzysta po prostu dla zmniejszenia, cięcia kosztów tej dzierżawy od usług od innych dostawców lokalnych na dany kraj, w Polsce jest to Canal+, za granicą w innych państwach ktoś inny, na tej zasadzie jest. Więc nie będzie żadnej likwidacji usług satelitarnych od Orange.

tydzień temu