Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent

Dekoder 4K STREAM - Dodanie stacji radiowych

Czy byłaby możliwość aby na dekoderze 4K STREAM na kanale 990 udostępnić podstawowe stacje radiowe typu: PROGRAM 1,2,3 POLSKIEGO RADIA, RMF FM, RADIO ZET itd. tak jak na innych dekoderach?

 

Chodzi o taką usługę jak ma to miejsce chociażby na kanale 25 (gdzie można wybrać 1 z 16 telewizji regionalnych). Tak w tym analogicznym wypadku np. można by było wybrać 1 z 10 ogólnopolskich stacji radiowych.

 

Oczywiście na tym dekoderze można zainstalować aplikację ze sklepu play typu "radio" - ale jednak opóźnienia w odsłuchu są o wiele większe niż gdyby były strumieniowane bezpośrednio od Orange (jak ma to miejsce na innych dekoderach iptv).

 

Myślę, że z technicznego punktu widzenia nie powinno to być problemem aby uruchomić kanał 990 ze stacjami radiowymi.

 

Czy wprowadzenie takiej zmiany/udogodnienia byłoby w ogóle możliwe?

 

 

 

 

__________________

*Doprecyzowanie nazwy pomysłu - moderator Wojciech.

21-02-2022 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 36, Guru *

Tak, więc głos oddany na pomysł. 

21-02-2022

nWo
Poziom 18, Komentator

Jestem na nie. Kto chce nich pobierze sobie apkę ze swoim ulubionym radiem. Niepotrzebne dodawanie rzeczy z której skorzysta kilka osób, a potem będą pomysły aby dodać kolejną stację. Tylko będzie zamulać i zabierać pamięć tym wszystkim którzy tego nie potrzebują, a przyda im się cenne miejsce na inne apki.

21-02-2022

Poziom 20, Pasjonat

Popieram 🙂

21-02-2022

Poziom 38, Guru ***

@ipsec przykro mi, ale nie poprę Twojego pomysłu. Uważam tak samo jak @nWo. Z dekodera mało komu zależy na słuchaniu radia. To są pojedyncze osoby. Obecnie tyle jest różnych możliwości dostępu do rożnych stacji radiowych, że na dekoderze to zbędna opcja. 

21-02-2022

Poziom 12, Recenzent

@ketrasaArtur @nWo 

Idea radia polega tylko i wyłącznie na odblokowaniu kanału 990 z podstawowymi kanałami radiowymi.

Tak jak jest to na kanale 25 (można wybrać 1 z 16 ośrodków regionalnych tvp 3).

Nie obciąża to i nie zaśmieca w żaden sposób dekodera ani nie wymaga żadnych zmian w oprogramowaniu.

To raczej pytanie do Orange dlaczego kanał 990 został zablokowany - czy jest to celowe działanie zgodne z nową polityką firmy czy też przeoczenie.

Na infolinii technicznej orange otrzymałem odpowiedź, że od strony Orange uruchomienie radia na kanale 990 nie jest problemem - ale żeby to zrobić to ktoś "wyżej" musi wyrazić na to zgodę - w przypadku innych dekoderów było tak samo (przypomnę tylko, że lista kanałów i tak jest niezależna od oprogramowania dekodera).

22-02-2022

Zespół Nasz Orange

Mamy już informację zwrotną ws. niniejszego pomysłu od osób zajmujących się tym obszarem. W dekoderze 4K Stream nie przewidujemy osobnego kanału ze stacjami radiowymi. Jako że jest to, w przeciwieństwie do wcześniejszych dekoderów, dekoder androidowy, wybraną aplikację radiową można sobie zainstalować bezpośrednio ze Sklepu Play.

Dziękujemy za ten pomysł i jednocześnie liczymy na zrozumienie. 🙂

09-03-2022

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty